Láká vás pořídit si vlastní skutečnou sanitku a na chvíli se doma na dvoře vžít do role hrdiny - záchranáře? Pokud ano, můžete si nyní pořídit některý ze strojů ve fotogalerii u tohoto článku.

Jde o devět vozů z majetku zdravotnické záchranné služby, pro které Ústecký kraj jako zřizovatel už nemá využití. A tak rozhodnutím radních z poloviny loňského prosince schválil jejich prodej. A pokud se nenajde zájemce, tak jejich likvidaci.

Duel s charitativním nádechem odehráli chomutovští Piráti proti Ústí. Duel pro chomutovskou nemocnici věnovaný oddělení neurologie. Právě toto oddělení zachránilo loni v létě život hlasu Pirátů Pavlu Čihařovi.
Piráti Chomutov odehráli duel pro neurologii. V unikátních dresech a za kamaráda

Podle dražební vyhlášky, zveřejněné na webu krajského úřadu, proběhne veřejná dražba elektronicky na stránkách autodrazby.cz v úterý 12. března. Začátek je v 9 hodin.

Prohlídka vozů se uskuteční 11. března od 10 do 11 hodin. Některé stojí v areálu Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje v Beethovenově ulici v Chomutově a některé v ulici Důlce 3580/76 v Ústí nad Labem.

Mohlo by vás zajímat: V Chomutově otevřeli nové re-use centrum. Věci tam dostávají další šanci

Zdroj: Deník/Miroslava Šebestová