„Muži mladá žena doslova mazala med kolem pusy, aby z něj peníze vylákala,“ řekla Ludmila Světláková, mluvčí mostecké policie, která o případu informovala.

Dvojice na sebe narazila na portálu Štěstí.cz. Žena svému důvěřivému protějšku vykládala srdceryvné pohádky o tom, jak se dostala do tíživé životní situace a nemá peníze ani na jídlo pro své dítě. „Žádného potomka přitom neměla,“ podotkla Světláková.

Muži se dotyčné zřejmě zželelo a začal jí posílat na účet různé finanční obnosy. Když chtěl vědět, jestli někdy dostane své peníze zpátky, tak ho podvodnice neváhala vydírat. „Vyhrožovala, že s ním přestane komunikovat,“ konkretizovala Světláková.

Podnikavé dívce se podařilo vymámit na své známosti několikrát i dobití kreditu na mobil. „Za to slíbila, že se svlékne před webkamerou,“ vysvětlila Světláková, proč byl muž ochotný investovat do mladé ženy další a další finance.

Striptýzu ani navrácení svých peněz se samozřejmě důvěřivec nikdy nedočkal. Dvacetiletá dívka s ním přestala nakonec úplně komunikovat a tisíce korun od svého amanta utratila za oblečení a kosmetiku.

Policejní inspektor mladou ženu v těchto dnech obvinil z trestného činu podvodu. Čeká ji nejspíše soud.

Letos v květnu poslal soud na 7,5 roku za mříže třiačtyřicetiletého Romana Bílého, který právě na seznamce Štěstí. cz vylákal ze šesti žen celkem 2,3 milionu korun.

Do vězení má jít na 4 roky i 23letá Aneta Florová z Brněnska, která vymámila z několika mužů podobným způsobem asi 1,5 milionu korun.