Na Klínovci a Božím Daru je stále sněhu dost. V současné době je ho tam až 80 centimetrů a lyžařské vleky budou v plném provozu, tak jako minulý týden.


Také Měděnec - Alšovka zaznamenal minulý týden nával lyžařů. Nyní je tam asi třicet centimetrů sněhu. Vzhledem k nastupující oblevě není možné odhadnout, jestli budou v sobotu vleky v provozu.


Na Svahové leží asi 60 cm sněhu, ale podle předpovědi má přijít déšť. Přesto se tuto sobotu na Svahové otevírá lyžařská sezóna a vleky v provozu budou.


Na Hoře Sv.Kateřiny leží pouze deset centimetrů sněhu. Lanová dráha byla spuštěna již minulý týden, tento víkend bude její provoz určovat počasí.


Lyžařský areál Pernink má lanovku v provozu i během týdne, včetně večerního lyžování. Rudolf Holý z Lyžařského centra vzkazuje všem lyžařům: “ V současné době je zde asi půl metru sněhu, Lyžařská škola, půjčovna lyží a bufet jsou každý den v provozu a běžecká magistrála je sjetá.“


Bouřňák na Teplicku, který zaznamenal o minulém víkendu také velkou návštěvnost, bude v sobotu a v neděli v provozu, ale jen počasí rozhodne o tom, v jak velkém rozsahu. V současné době zde leží 50 cm sněhu na vrcholu, v nižších polohách 25 cm.