S dopravními omezeními se budou muset vyrovnat před vánočními svátky chomutovští řidiči. Především v centru mohou počítat hned s několika uzavírkami.
V termínu od 29. listopadu do 4. prosince bude kvůli instalaci vánočního stromu uzavřena horní část placeného parkoviště na náměstí 1. máje. Den na to, 5. prosince, se omezení rozšíří na celé parkoviště, a to až do osmadvacátého.


Pátého prosince bude kromě parkoviště uzavřena, od 7 hodin do 19 hodin, i silnice mezi budovou radnice a přilehlou bankou. Ve stejný den pak od 13 hodin do 20 hodin uzavřou celé náměstí včetně ulice Chelčického. Výjezd ze zpoplatněného parkoviště v téže ulici (u budovy městské policie) bude zajištěn pouze do ulice Palackého.


Od 6. 12. do 30. 12. bude na náměstí 1. máje uzavřena vozovka mezi radnicí, morovým sloupem, parkovištěm a bankou. Po tuto dobu tam totiž bude stát umělé kluziště. 13.12.2006 dojde kromě výše uvedeného omezení k uzavření vozovky podél podloubí (od křižovatky s ulicí Ruská po křižovatku s ulicí Táboritská). Průjezd do ulice Ruská bude zachován.


Ve dnech patnáctého, šestnáctého, dvaadvacátého a třiadvacátého prosince dojde na náměstí 1. máje ještě k dalším uzavírkám. Uzavřena bude vozovka podél podloubí (od křižovatky s ul. Ruská po křiž. s ul. Táboritská).