Již druhý ročník srazu Tuning party 2007 se uskutečnil v kláštereckém aquaparku, kde slunečné počasí přivítalo plno účastníků a nadšenců tuningu. Sjelo se zde zhruba dvě stě tunerů, kteří vystavovali svoje upravená tuningová auta a soutěžili s nimi v různých kategoriích.
Na srazu byla veliká konkurence, ti nejlepší obdrželi od organizátorů poháry například za nejlepší tuning, nejnižší podvozek, nejhlasitější aparaturu a další. Rozdalo se celkem sedmnáct pohárů a během dne hrála nahlas muzika, kterou pro návštěvníky akce mixovali přítomní DJs. V odpoledních hodinách také proběhla akce MISS mokré tričko a MISS tuning.
„Jsme s akcí velice spokojení, protože se zde sjel hojný počet účastníku a branami aquaparku prošla i spousta návštěvníků a milovníků tuningu. Určitě se tu v příštím roce opět sejdeme,“ řekl organizátor akce Petr Šulitka.
K vidění zde byl velký počet automobilů od různých automobilových výrobců jako například značky Volkswagen, Audi, BMW, Škoda, Mazda a další.Na všech automobilech bylo vidět, že řidiči vložili mnoho sil a s velkou pravděpodobností i hodně peněz do svých čtyřkolových miláčků.
 
 
 
Jaké existují tuningové doplňky?
 
- krátce blikající světla různých barev, nejčastěji se vyskytují v blinkrech či předních světlech.
- montují se na podvozek, používají se k osvětlení vozovky pod projíždějícícm vozidlem, ale dávají se i do interiéru vozidla.
– účelem je pouze zvýšená hlučnost pro lepší zvuk vozidla.
– vkládají se pod disky kol, kola se potom zdají být širší
- u moderních vozidel je možné přeprogramováním řídící jednotky motoru změnit chování motoru a teoreticky i zvýšit výkon (za cenu zvýšení spotřeby a rychlejšího opotřebení)
– homologovanými fóliemi potažená skla.
- nebezpečná a nepovolená úprava, podle tuzérů výrazně zlepšující vzhled vozidla
Křídla, spoilery, prahy a další tuningové doplňky.