VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Slibujeme občanům, že...

Chomutovsko - Chomutovský deník vyzval ještě před vánočními svátky starosty všech obcí na Chomutovsku, aby přes noviny ve stručnosti slíbili svým občanům, co pro ně v roce 2008 udělají. Všichni, kteří odpověděli, vyslyšeli naši prosbu a slíbili (nebo alespoň prozradili) svým občanům konkrétní věci. K čemu se tedy zavázali? (Odpovědi otiskujeme je v pořadí, v jakém na e–mailovou adresu redakce dorazily.)

2.1.2008 2
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv
Spořice, starosta Josef Ješetický:
Dostavba zázemí sportovní haly. Přístavba Mateřské školy.


Rokle, starostka Dana Marešová: V Novém roce bych chtěla splnit své předsevzetí, že obec opraví zámek v Rokli, silnici do chatové oblasti a pořídí územní plán. Bohužel nemůžu splnění těchto záměrů formulovat jako slib. Ten je závazný. Pokud neobdržíme dotace, nemůžeme záměry uskutečnit.


Veliká Ves, starosta Martin Pilař:
Obec Veliká Ves, zastoupená starostou obce panem Pilařem Martinem, slibuje občanům, kteří spadají pod obec Velikou Ves, že v roce 2008 dokončí revitalizaci vodních nádrží Zámecká a Velkoveská v obci Veliká Ves, vybuduje vodovod ve Veliké Vsi 1 etapa, upraví veřejné prostranství a vyhlásí výběrové řízení na rekonstrukci bytů.


Křimov, starosta Zdeněk Vokatý: Začneme s další akcí z Plánu obnovy obcí Křimova a to konkrétně z rekonstrukcí bývalé školy v Křimově, kde vznikne 6 bytů pro seniory. Zájemcům o stavbu nového RD odprodáme 4--5 parcel v Krásné Lípě. V Křimově začneme s II. etapou výstavby kanalizace. Občané budou moci navštívit kulturně-sportovní akce, např. Mistrovství ČR v Truck trialu a Rafandafest 2008.


Kadaň, starosta Jiří Kulhánek: Napíši Vám co v Kadani příští rok uděláme, a bez slibů (znáte to, sliby – chyby). Takže: dokončíme tři dětská hřiště – cyklotrialové, dopravní a víceúčelové u DDM Šuplík. Postavíme in line dráhu v lesoparku, budeme pokračovat v regeneraci panelových sídlišť, tentokrát na sídlišti C. Opravíme ulici 5. května a Zahradní, opravíme i několik chodníků na sídlišti A, začneme stavět cyklostezku městem od řeku k parku a když se podaří získat fondy z regionálních operačních programů EU tak toho ještě uděláme mnohem mnohem více.


Mašťov, starosta Josef Slunéčko: Slibuji všem občanům města Mašťov, že v příštím roce dokončíme opravu historické budovy radnice, uděláme nový můstek v Zámecké ulici, opravíme část místních komunikací a určitě se dostane i na kulturní památku kostel Svaté Barbory, kde hodláme zrekonstruovat fasádu věže. V neposlední řadě to také bude nová podlaha ve školní družině a rozvody vody a topení ve školní jídelně.


Málkov, starosta Pavel Bursa: Cílem v roce 2008 - zahájit inženýrské sítě pro 27 rodinných domů, stavbu Domu seniorů, regulaci Lideňského potoka v Zelené, novou ČOV pro 800 obyvatel v Zelené, výstavbu kanalizace a ČOV v obci Vysoká, podpora sportu - např.stavba tribunky pro diváky na fotbalovém hřišti v Málkově, příprava dalších pozemků pro stavební parcely.


Chbany, starosta Josef Zajíc: Obec Chbany za předpokladu úspěšnosti při získání finančních prostředků z dotací bude realizovat rekonstrukce v oblasti výroby a distribuce tepla ve Chbanech a dále rekonstrukci veřejného osvětlení ve všech devíti místních částech včetně Chban.


Vysoká Pec, starosta Milan Čapek: Obec Vysoká Pec, zastoupená starostou Milanem Čapkem, slibuje svým občanům, že v roce 2008 upraví veřejné prostranství v obci Drmaly a dokončí komunikaci ke koupališti v obci Vysoká Pec a také se pokusí zahájit rekonstrukci obecního domu pro výstavbu bytů.
Strupčice, starosta Luděk Pěnkava: Ze Strupčic slibujeme zasíťování pozemků pro výstavbu rodinných domků, nové rozvody elektřiny a veřejné osvětlení v Sušanech a pokud budou dotace tak opravu základní školy, opravu rybníků. A řadu kulturních a sportovních akcí pro všechny.


Radonice, starostka Věra Vernerová: Obec Radonice, zastoupená starostkou Věrou Vernerovou, chce v roce 2008 pro občany Radonic zajistit provedení teplofikace obce, vybudování sběrného dvora a výměnu oken v mateřské škole, to vše za podpory dotací z MŽP.


Vilémov, starosta Bohuslav Kreuz: a) zasíťování stavebních parcel, b) oprava sociálního zařízení na ZŠ, c) dokončení opravy chodníků


Vejprty, starostka Jitka Gavdunová: Bohužel na Vaši otázku se špatně odpovídá, protože máme schválené rozpočtové provizorium a o konkrétních investičních akcích se budeme bavit až v lednu. Vybrané akce zahrneme do rozpočtu, který budeme schvalovat v měsíci únoru. Mohu tedy sdělit jenom chystané plány, ale rozhodně nemohu dát pevný slib, že je zastupitelstvo schválí. Tedy co plánujeme:
– pokračovat ve výměně starých oken za plastová na panelácích – které to budou, teprve vybereme
– dokončit fasádu na 2 panelových domech v ulici Moskevská – v letošním roce jsme ji stihli udělat ze 3 stran
– nový asfaltový povrch v ulici Myslbekova
– novou střechu na městském úřadě – to je tutovka, dostali jsme dotaci
– fasádu poloviny budovy městského úřadu – velmi drahé, proto ji musíme dělat ve 2 etapách
– nové parkoviště před úřadem – 13 parkovacích míst, teď máme tři
– fontána na náměstí – tu budeme realizovat pouze v případě, že nám vyjde žádost o dotaci
– fasáda Martinského kostela – dtto
– začneme s opravou chodníků – bohužel také ještě neznám, s kterým úsekem začneme, ale ZAČNEME
– dokončení opravy střechy kina
– výměna oken v Kulturním domě – to je tutovka, vyměníme okna směrem do ulice Pohr. stráže
– květinové stojany na náměstí a oprava stávajících nádob na květiny, lavičky, pítko
Abych nezabrala celý článek, budeme zkrátka pokračovat v obnově našeho městečka. Doufám, že se nám bude dařit alespoň tak, jak doposud.


Březno, starosta Zdeněk Valenta: V roce 2008 zahájíme
-kompletní rekonstrukci ulic Husova a Partyzánská
-výstavbu inženýrských sítí a komunikací pro budoucích 27 nových rodinných domků ve Březně v lokalitě Pod lesem
-zahájíme další třídění odpadů s cílem snížení poplatku za jejich odvoz. Slibuji, že zajistím podmínky, ale chtěl bych i slib od občanů, že se na třídění budou aktivně podílet a svým přístupem napomohou ke snížení svých plateb.
-v neposlední řadě slibuji podporu všem spoluobčanům a organizacím, kterým jde o další zkvalitnění života v naší obci a chtějí s obcí za vzájemného respektování se spolupracovat.


Klášterec nad Ohří, starosta Jan Houška: Novoroční slib starostů občanům
– Dokončení akce „Vodovod Klášterecká Jeseň“
– Zahájení provozu lázní Evženie
– Dokončení povrchů ul. Třebízského, chodníky a komunikace
– Realizace propojení cyklostezky Kadaň Klášterec nad Ohří
– Realizace 1. etapy veřejného osvětlení
– Pokračování projektu revitalizace sídliště Panorama a příprava dalších projektů
– Rekonstrukce prostorů pro nové sídlo sociálního odboru
– Zahájení prací na parkovišti ul. Dlouhá a dalších lokalit a mnoho dalších projektů s cílem zpříjemnit život občanům města Klášterec nad Ohří


Primátorka Chomutova Ivana Řápková je v zahraničí, proto nemohla na naši výzvu odpovědět.


2.1.2008 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

SERVIS

Administrativa - Administrativa Sekretářka, sekretář 19 000 Kč

Sekretáři (všeobecní) Asistent prodeje. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Asistent/ka prodeje CALL CENTRA , Náplň práce: , - Poskytování služeb zákazníkům , - jednoduchá práce na PC , - jednoduchý telemarketing , Požadujeme: , - dobré komunikační schopnosti , - schopnost učit se novým věcem , - schopnost pracovat v týmu , - zodpovědný přístup k práci a samostatnost , Co nabízíme: , - HPP, DPČ , - Práce vhodná i pro absolventy a matky s malými dětmi , - Atraktivní práci v kanceláři , - Zvláštní prémie, bonusy, odměny , - Možnost zkrácené pracovní doby , - zajímavý finanční bonus za 100% docházku , - zajímavé motivační soutěže (tablet, mobilní telefon, oblečení) , Do naší zavedené pobočky - call centra hledáme k rozšíření našeho úspěšného týmu asistenty/ky prodeje na HPP (plný nebo částečný úvazek) nebo na DPČ. Práce je vhodná i pro absolventy, uvítáme i matky s dětmi na částečný úvazek. , HLÁSIT SE: pí. Egydyová. CV zasílejte na e-mail: prace@ctscz.cz. Pracoviště: Ctscz spol. s r.o. - pracoviště chomutov, Čelakovského, č.p. 4297, 430 01 Chomutov 1. Informace: , .

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 14 800 Kč

Číšníci a servírky Číšník/servírka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14800 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 607 877 777 v době Po - Pa od 9,00 - 20,00 hod. (životopis s sebou), , Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 607 877 777 v době Po - Pa od 9,00 - 20,00 hod. (životopis s sebou) nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: Tuan91@seznam.cz, , Místo výkonu práce - Hora Svatého Šebestiána 92, , Požadujeme - znalost NJ. Pracoviště: Att.cv s.r.o., Kadaňská, č.p. 2251, 430 03 Chomutov 3. Informace: Quoc An Dinh, +420 607 877 777.

Služby - Služby Pedikérka, manikérka 14 900 Kč

Manikéři a pedikéři Manikéři/pedikéři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Volat a domluvit pohovor na tel. 777 780 019 v době PO - PA od 8,00 - 17,00hod, , Místo výkonu práce - Dům Salve s.r.o., Na Příkopech č.p. 5579, 430 01 Chomutov, , Požadujeme - vzdělání v oboru, praxe není nutná, , Nabízíme - zvláštní prémie. Pracoviště: Dům salve s.r.o., Na Příkopech, č.p. 5579, 430 01 Chomutov 1. Informace: Ilona Kindlová, +420 777 780 019.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 22 000 Kč

Celní deklaranti Celní deklarant/ka. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: vavrova@sea.cz, , Místo výkonu práce - SEA - Chomutov, s.r.o., Tovární č.p. 5534, 430 01 Chomutov 1, , Náplň práce - návrhy koncepce celních řešení, zajišťování platných povolení v rámci celních procedur, součinnost s dalšími odděleními - logistika, výroba, jednání s celním úřadem, tvorba dovozních a vývozních dokladů, správa celní agendy, správa intrastatu, , Požadujeme - praxe na obdobné pozici vítána, uživatelská znalost na PC, základní znalost AJ výhodou, pečlivost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B , , Nabízíme - zázemí stabilní společnosti, mobilní telefon, fexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, příspěvek na stravování, příspěvek na sportovní aktivity, dentální hygiena, příspěvek na penzijní fond, bezúročné půjčky, , Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.. Pracoviště: Sea - chomutov, s.r.o. - hlavní provozovna, Tovární, č.p. 5534, 430 01 Chomutov 1. Informace: Petra Vávrová, .


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Iva Mikulášková z Vičického vinařství,sklízí odrůdu Solaris
3

Co sklidili, to zkvasí. Na pouti na vás bude čekat 300 litrů prvního burčáku

Policejní zátah na pěstitele marihuany.

VIDEO: Prohlédněte si, jak vypadá obří pěstírna marihuany ve Vejprtech

Záchrana zpod kyvadla a 160 netopýrů v ložnici: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 16. srpna 2018.

Droužkovicím chybí parkovací místa, proto staví nová

Droužkovice - S nedostatkem parkovacích míst bojují především řidiči ve velkých městech, podobné starosti ale řeší i obyvatelé vesnic.

Jak jsme žili v Československu: Ničivý orkán v Loučné pod Klínovcem

Chomutovsko – Každý pátek přinášíme v tištěném vydání Deníku fotky, na kterých se s vámi podíváme do minulosti, do československé minulosti. Další díl naleznete v novinách už v pátek 17. srpna

Výluka mezi Krupkou a Teplicemi potrvá téměř měsíc

Klášterec nad Ohří - Cestující, kteří využívají vlak na trati Ústí nad Labem - Klášterec nad Ohří v úseku Krupka - Bohosudov - Teplice v Čechách musí od příštího týdne počítat s výlukou.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT