Největší a nejočekávanější stavbou bude nový hokejový stánek v Chomutově. Růst začne na jaře na Zadních Vinohradech. Profi hala společně s tréninkovou plochou bude stát více než půl miliardy. Zbývá zdánlivě maličkost – sehnat firmu, která ho postaví. Při prvním výběrovém řízení se ovšem nenašla žádná, která by se vešla do vypsaného rozpočtu.


V Jirkově už nové sportoviště připravují, na volném prostoru mezi 2. a 4. základní školou. Fotbalového hřiště s umělou trávou bude lemovat atletický ovál s dvěma drahami a čtyřmi rovinkami na sprint. Součástí bude také doskočiště pro skok daleký, místo pro vrh koulí, hřiště na volejbal či nohejbal a jedno hřiště na basketbal. Slavnostní zprovoznění hřiště je naplánováno na září.


V Kadani se zase konečně pustí do budování Nábřeží Maxipsa Fíka a sportovní multifunkční haly u lesoparku. Fíkovo nábřeží bude lemovat část Ohře od Kadaňského stupně až k mostu přes řeku. Promenáda by měla sloužit jako zatraktivnění pro turisty, oddychová zóna a rekreačně- sportovní zóna pro obyvatele.


V Chomutově je navíc v plném proudu stavba komerčně obytného centra na Žižkově náměstí. Několikapatrové konstrukce na bývalém autobusovém nádraží dávají tušit, že centrum se bude otevírat během příštího roku.