V Chomutově se nabízí hned dvě zařízení pro volnočasové aktivity vašich dětí v příštím týdnu.

DDM Domeček v Jiráskově ulici organizuje týdenní pobyt v Krkonoších, ale místa jsou již plně obsazena. V Domečku je na příští týden kromě pátku připravený pestrý program: v pondělí Puzzle cup a Turnaj v joju, v úterý Turnaj v pexesu a piškvorkách, ve středu Turnaj v Člověče nezlob se a ve stolním tenise, ve čtvrtek Turnaj v Sudoku a v kostkách.

Platí se symbolický poplatek 10Kč. Na čtvrtek je také naplánovaný výlet do Karlových Varů (cena je 200Kč), pro zájemce je ještě pár volných míst. V sobotu je keramika pro dospělé a nejen pro ně (děti 20Kč, dospělí 40Kč) a na neděli je připraven karneval (děti 7Kč, dospělí 15Kč).


Správa sportovních zařízení v Chomutově
připravila pro děti jako každý rok miniškolu sportu. Na děti čekají různé míčové a dovednostní hry, základy plavání, skoky do bazénu apod. pod vedením tří instruktorů. Týden miniškoly stojí 650Kč a jeden den 150Kč. Koordinátorka Kateřina Chytrová vzkazuje maminkám: „Obědy jsou zajištěné, ale nejsou v ceně.“


Dům dětí a mládeže Paraplíčko v Jirkově plánuje týdenní pobyt (od neděle do pátku) v Krkonoších za cenu 2.970 Kč na dítě. Ředitelka Iveta Medunová vzkazuje všem zájemcům, že je pořád ještě dostatek volných míst.
Pro ty, kdo zůstanou doma, bude Paraplíčko otevřené od pondělí do pátku od 14 do 17 hodin. Zájemci mohou využít keramickou dílnu, počítačovou hernu, internet nebo si zahrát stolní tenis či stolní fotbálek, a to vše za cenu 20Kč.


V Klášterci nad Ohří budou Domy dětí a mládeže Volňásek a Klubíčko
trávit jarní prázdniny společně. Program je připravený na každý den od 10 do 13 hodin, a to od pondělí do středy v Klubíčku a ve čtvrtek a v pátek ve Volňásku. V pondělí bude diskomejdan, v úterý superdisko 90.let, ve středu diskohrátky a ve čtvrtek a v pátek keramická dílna, kterou budou v pátek ještě doplňovat stolní hry. Celý týdenní program je zdarma.


Kadaňský Dům dětí a mládeže Šuplík
připravil jako každé prázdniny pro děti „Příměstský tábor“. Ředitel Šuplíku Jiří Štěrba říká: „Je to služba nejen pro děti, které nemají žádný prázninový program, ale i pro rodiče, kteří si nemohou vzít v práci volno.“ Program je i se stravováním zajištěn od pondělí do pátku od 9 do 17hodin a cena za den je 120 Kč. Děti se mohou přihlásit na celý týden či na jeden den.
Otevřené a plně k dispozici jim budou všechny prostory - keramická dílna, herna, tělocvična, taneční sál a další. Prázdninový pobyt v Šuplíku mají zpestřit i naplánované výlety do blízkého okolí a nakonec je čeká jedno milé překvapení.