Zdeněk Maršíček, poslanec (KSČM): Druhý týden v červenci jsem byl s rodinou v Luhačovicích a nyní na přelomu července a srpna strávím jedenáct dní na ostrově Kypr.Jiří Polanský, poslanec (ODS): V rámci dovolené si jedu s manželkou prohlédnout části Moravy a Slovenska, kde jsme již dlouho nebyli, a vrátíme se přes Rakousko, kde se zastavíme v Alpách, které mám velmi rád.

Přemysl Rabas, poslanec (Strana zelených): O dovolené zatím příliš neuvažuji. Léto se mě ptá, co jsem dělal v zimě, sezóna je v plném proudu, a tak doháním resty.

Otázky byly zaslány všem poslancům a senátorovi

Zeptejte se poslanců!

Naše rubrika, ve které oslovujeme poslance s různými otázkami z politického i společenského života v okrese či republice, je připravena i pro dotazy čtenářů.

Chcete vědět, jaké mají Vámi zvolení politici názory na některé zákony, kauzy či zajímavé dění v republice a okrese? Pošlete Váš dotaz na naši redakční e–mailovou adresu (chomutovsky@denik.cz) s názvem „Otázka pro poslance“ či na naši poštovní adresu (Revoluční 54/25, Chomutov). My se zeptáme za Vás a odpovědi zveřejníme.
Otázku pokládáme vždy všem poslancům i senátorovi.
Přednost budou mít otázky vztahující se k dění na Chomutovsku.

Josef Dušek, šéfredaktor