Václav Homolka (KSČM), senátor: Sport beru jako velmi důležitou součást života. Rád se dívám v podstatě na všechny druhy sportu, je to pro mne vlastně kulturní zážitek, avšak nejvíce sleduji fotbal a hokej. Aktivně hraji jednou týdně košíkovou s vynikající partou kluků, někdy přijde na řadu i fotbálek. Fandím místním hokejistům, protože svými výkony umí přilákat diváky, ale také rašovickým fotbalistům, neboť tam jsem před čtyřiceti lety začínal.

Jiří Polanský (ODS), poslanec: Veškerý sport mě od dětství zajímá, hrával jsem aktivně fotbal, rekreačně tenis a lyžování, nyní se trochu věnuji golfu. Jsem fanouškem FC Chomutov a KLH Chomutov.
Zdeněk Maršíček (KSČM), poslanec: Ze sportů jednoznačně preferuji kopanou, kterou jsem v mladších letech aktivně provozoval. Později se ze mne stal pasivní vyznavač a divák tohoto sportu. Není to tak dávno, kdy jsme byli spolu s mým otcem, rovněž příznivcem kopané, pravidelnými návštěvníky chomutovských fotbalových utkání. Dnes pro to nemám takový časový prostor, ale na pěkný fotbal a sport vůbec se rád v televizi podívám. Jsem dlouhodobým fandou fotbalového klubu Slavia Praha.

Otázky byly zaslány všem poslancům a senátorovi