Vstupné zůstává stejné a to 20 korun pro dospělé a 12 korun pro děti. Pro ty nejmenší je vstup zdarma.


V kláštereckém aquaparku by měly momentálně probíhat opravy po zimě. Sezóna začne začátkem června. Novinkou bude dražší vstupné. Ze 40 na 50 korun. Jako minulý rok budou tobogány od 9 do 11 hodin zdarma. Kromě řádění ve vodě si zde lze zahrát volejbal, plážový fotbal, stolní tenis, zaskákat na trampolínách a další.


Jedno z větších koupališť je také v Kadani. Otevírá se prvního května a končí svoji sezónu podle počasí. Otevřeno je každý den od 9 do 19 hodin. Můžete zde využít dva vykachličkované bazény a brouzdaliště obklopené travnatou plochou. V areálu si můžete zahrát volejbal, plážový volejbal, nohejbal a tenis. Děti potěší skluzavka a rodiče občerstvení.


Koupaliště v Pernštejně začne fungovat od června. Vstupné se měnit nebude – dospělí zaplatí 20 korun a děti 10 korun. V areálu je k dispozici kromě plaveckého bazénu i hřiště na volejbal a dětské hřiště.


Ve Vysoké Peci proběhne koncem dubna výběrové řízení na správce koupaliště, ten předchozí dostal výpověď. To by mělo v létě fungovat, ale jelikož je ve špatném stavu, pak se nebude vybírat vstupné a koupání bude na vlastní nebezpečí.


Dále se můžete jet v teplých dnech osvěžit do Prunéřova. Koupaliště tady je betonové a břehy jsou travnaté a prostorné. Ve vodě jsou dvě skluzavky a skokanská věž, na břehu stánky s občerstvením, převlékací kabinky, brouzdaliště a prolézačky pro děti. U koupaliště se nachází parkoviště a autokemp.