Jaká jsou pravidla:

- Soutěž jsme rozjeli 1. května 2009.

- Fotogalerii s robátky najdete na webových stránkách i s anketou, jejíž platnost je týden. Výsledky se v ní dočtete kdykoli zpětně.

- V anketě je možné hlasovat z jednoho počítače i vícekrát, a to vždy po hodině!

close Spolupracujeme s kavárnou Cross Cafe. zoom_in - Po měsíci sečteme, pro které děťátko jste klikali nejvíc, a vyhlásíme "dítě měsíce". To získá od Chomutovského deníku hračku za pět set korun a rodiče nákupní kartu do chomutovské kavárny CrossCafe za 300 korun.

- Rozhodující je datum narození dítěte, nikolik datum, kdy bylo miminko zveřejněno v novinách (a podle něhož anketu nazýváme). Je tedy možné, pokud jsou v jedné galerii děti narozené ve dvou různých měsících, že vyhrají každé v tom daném. 

- Pokud však však již za daný měsíc vítězné miminko vyhlásíme, později zaslané děťátka už soutěžit nemohou. Je to proto, abychom vyhlášení soutěže neoddalovali příliš.

Každý týden náš fotograf navštěvuje chomutovskou a kadaňskou porodnici a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení.

Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: redakce.chomutov@denik.cz.

Všechny "mimigalerie" najdete zde.

Na vaše děťátko se tam může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.