Jedna z dvaceti účastnic show televizní stanice Nova s názvem Vem si mě pochází z Chomutova. Jde o nenápadnou dívku, do které by to na první pohled nikdo neřekl.
Tvář Chomutovačky odhalili členové redakce chomutovského deníku ve spotech vysílaných na zmiňovaném programu. Důvěrně onu dívku znají. Před několika lety byla jejich kolegyní.


Chomutovská nevěsta pro milionáře se jmenuje Lucie Šafaříková. V průběhu uplynulého roku ji mohli místní potkat v hypermarketu Globus, kde po odchodu z Deníku pracovala v oddělení hraček. Teď už ale ve svém zaměstnání skončila. To, že nedošlo k případnému omylu, nám potvrdili právě v Globusu. Tam o odchodu Lucie do soutěže vědí.
Během včerejšího dne jsme se s možnou milionářkou pokoušeli zkontaktovat. Její mobil je ale vypnutý a doma, na poslední známé adrese, nám nikdo neotvíral.


„Byla taková v pohodě. Měla ráda rockové koncerty a svého psa. Vzpomínám, že s ním často chodila někam na procházky. Hrozně mě překvapilo, že se do této soutěže přihlásila, působila spíš klidnějším dojmem,“ neskrývá svůj údiv bývalá kolegyně Adéla Bydžovská.


A co všechno chomutovské želízko v ohni během soutěže zažije? Účastnice soutěže se budou v průběhu celého natáčení pohybovat ve stejném luxusu, v jakém by žily v případě sňatku s movitým sympaťákem. Některé budou moci létat soukromým letadlem, některé zažijí exotickou dovolenou, luxusní večeře a spoustu dalších finančně nákladných zážitků.


Sympatickou Chomutovačku můžete vídat od 9. září každou neděli od dvaceti hodin na Nově.