Na Klínovci, kde leží v současné době až 90 cm sněhu a na Božím Daru, který udává asi 65 cm sněhové pokrývky, budou lyžařské vleky z větší části spuštěny. Záleží jen na tom, v jak hojném počtu vyrazí lyžaři o sobotě a neděli do hor. Na Klínovci budou spuštěny vleky B,C,D,I. Běžkařské stopy jsou většinou upravené, Krušnohorská magistrála je sjetá.


Minulý týden byla na Klínovci nejen velká návštěvnost, ale také velké množství úrazů, proto náčelník Horské služby Rudolf Chlad nabádá lyžaře k větší opatrnosti.
Lyžařský areál Měděnec - Alšovka vidí víkend slibně. Lanová dráha bude o víkendu v provozu od 9 do 16 hod. a od 17.30 hod do 20 hod. Napadaného sněhu zde leží 25 až 30 cm a lyžařské vleky pojedou stejně jako minulý týden.
Z Lyžařského areálu na Pyšné vzkazuje Tomáš Procházka: „Vše je pro lyžaře připravené. Asi 30 cm spadaného a 15 cm upraveného technického sněhu, lanová dráha i téměř 60 km dlouhé běžkařské stopy“. Lanová dráha bude v provozu od 9 do 16 hod. a v sobotu od 17 do 20 hod.


Na Hoře sv. Kateřiny leží v současné době 30 až 40 cm sněhu, ale mají zde obavy z předpokládaného sobotního oteplení. Milan Komenda z lanové dráhy radí: „Kdyby k velkému oteplení došlo, je lépe si předem telefonicky zjistit, jaká je zde situace“. Jestli bude dostatek sněhu i zájemců, bude lanová dráha spuštěna od 10 do 16 hod. a od 18 do 20 hod.
Na Bouřňáku je asi 30 cm sněhu a o víkendu se lyžovat bude. Navíc od úterka do soboty se zde nabízí i možnost večerního lyžování od 18 do 21 hod., během dne od 8 do 16 hod.
Pernink je na víkend připraven i dílem technického sněhu, který spolu s napadaným dělá půl metru. Lanová dráha v areálu Pod nádražím je v sobotu a v neděli spuštěna od 9.30 do 16.30 hod. a večerní pouze v sobotu od 18 do 20.30 hod. Běžecká magistrála je již projetá.