Na internetových stránkách www.znamylekar.cz lidé anonymně píší o lékařích a to i o těch chomutovských. Některé lékaře kritizují a jiné vychvalují. I když je to anonymní server a každý si může napsat co chce i nesmysly, některé lékaře to může poškodit.


Kdokoliv může napsat cokoliv


„Paní doktorka asi zřejmě ve škole opisovala, jinak nechápu jak mohla dostat titul, jaký má,“ stěžuje si na lékařku jistá osoba pod přezdívkou Naty.

Co si myslíte o internetových stránách zaměřených na lékaře? Máte zajímavý příběh z lékařské ordinace? Podělte se o něj v diskuzi dole pod článkem.


Další s přezdívkou JK kritizuje lékařku, kterou navštívila.


„Nedoporučuji, zanedbala péči. Preventní prohlídky bere za zbytečnost. Necitlivá při vyšetření. Když jsem se ozvala, ještě mi málem vynadala.“


Lékařům se to samozřejmě nelíbí.

„Je to něco hrozného, jak si tohle může někdo dovolit,“ stěžuje si lékařka z gynekologie Bronislava Dostálová a ta si ještě v této internetové anketě vede velmi dobře. „Nelíbí se to většině mých kolegů, ale co máme dělat,“ doplňuje.

S Dostálovou souhlasí i kožní lékař Mojmír Kozel.„Každý má právo na to, vybrat si lékaře. Když někomu nesedím, ať jde jinam,“ uvádí.
On sám nechápe, proč tak hloupě lidé kritizují, podle něho tam píší úplné nesmysly.


Podle lékařky Dostálové se tím už zabývala lékařská komora, ta s tím ale nic nezmůže. Internet má v dnešní době velkou moc a tohle není jediný server, kde lidé anonymně někoho hodnotí.


Hodnotí i patology. „Jednoduše dobrý společník,“ nebo „no, to už vám asi bude jedno, jaký je. Až se mu dostanete pod ruce, tak vám už nic nepomůže.“