Nejvíce peněz půjde do rekonstrukce Žižkovy ulice, která od června právě probíhá. Devět milionů z celkových třinácti se do ní vynaloží v období od září do listopadu. Skoro sedm milionů si vyžádá nové tržiště v Tyršově ulici v centru města, kde se začal připravovat terén pro odvodnění, hotovo by mělo být do konce roku. Rekonstruovat se bude také chodník ve Studentské ulici za více než šest milionů. Naopak necelých šest milionů korun si vyžádá ještě letos sportovní areál u Základní školy v Krušnohorské ulici, který by měl být hotov příští rok.


Dále se například pracuje na cyklostezce Svahová- Sluneční cesta za pět milionů, buduje se příjezdová cesta do průmyslové zóny Jirkov- Střed za více než čtyři a půl milionu korun. Do Městského ústavu sociálních služeb v Mládežnické ulici a v ulici U Dubu mají přibýt nové výtahy za téměř čtyři miliony korun. Opravovat se bude také zasedací místnost v budově městského úřadu za milion a půl a začne se s budováním nového chodníku z Jirkova do Březence, který spolkne jeden a půl milionu korun.


Do konce roku se bude investovat i do dalších věcí, které budou financovány jak z rozpočtu města, tak ze získaných dotací.