Projekt nese název Hotel 99, podle počtu ubytovacích míst, které má nabízet. V plánu je třicet dvoulůžkových pokojů, sedm trojlůžkových a devět dvoulůžkových apartmánů. V přízemí budovy, podél pěšiny Boženy Němcové, se počítá s pěti obchody.


Součástí hotelu by měla být parkovací místa. Čtyřiadvacet automobilů by se mělo vejít do podzemních garáží, dalších dvaadvacet míst bude na povrchu.
Chomutovští zastupitelé už projekt schválili. Sestavili také sedmičlenou pracovní skupinu, která by měla společně s investorem dát dohromady konečné architektonické řešení objektu.


O stejné pozemky měl zájem také Prior, který chtěl do těchto míst rozšířit svůj obchodní dům a také vybudovat parkovací místa. S nabídkou na odkoupení pozemků přišel jako první, zastupitelé ale přesto dali přednost hotelu.


Zástupci Prioru chtěli rozhodnutí zastupitelů zvrátit ještě na dalším zasedání – upozorňovali, že s nimi o jejich projektu nikdo nejednal a že mohou nabídnout za pozemky vyšší cenu. Město už má ale s firmou Katumba podepsanou smlouvu. Za pozemky získá něco přes 2,1 milionu korun.