Chomutovští zastupitelé za KSČM setkání s občany připravují na 21. června v městské knihovně. I když se předseda klubu zastupitelů za KSČM Ladislav Drlý nechal slyšet, že se diskuse nebude točit jen okolo nového zimního stadionu, dá se očekávat opak.
„Pokud se nás lidé budou na toto téma ptát, samozřejmě o něm budeme hovořit. Naším cílem je občanům města přiblížit, co děláme, co nám magistrát dělat umožňuje a co naopak ne. Chceme se dotknout i Velkého integrovaného projektu (obří investiční akce, v jejímž rámci si chce město požádat o dotace v hodnotě 2,2 miliardy korun – pozn. red.),“ upřesnil Ladislav Drlý.
Podle Drlého zatím není jisté, zda komunisté na své setkání s občany pozvou někoho z radnice, aby se akce svou podobou přiblížila prezentaci projektu nového hokejového svatostánku v kině Oko. Tehdy došlo na bouřlivou výměnu názorů mezi komunisty, kteří seděli v hledišti, a primátorkou Ivanou Řápkovou.
Ta včera Deníku uvedla, že na setkání s občany pořádané zastupiteli za KSČM rozhodně nepůjde. O tom, zda by šel někdo z pracovníků radnice, primátorka neví.