Po dvou týdnech Chomutov opět propadne Paní Módě. Po té, co místní radnice uspořádala Chomutovskou Noc módy, je tu další společenská záležitost plná krásných šatů a ještě krásnějších dívek s názvem Fashion show 2007.
Podle hlavní organizátorky přehlídky Marty Novotné se na ni představí to nejlepší z nejlepšího. Zkrátka, vše, co bude k vidění, má nálepku exkluzivní.
„Nemáme za cíl být konkurencí akce, kterou uspořádala chomutovská radnice. Fashion show 2007 připravujeme už od jara letošního roku,“ říká Marta Novotná. „Jedná se spíš o jakousi jinou alternativu,“ dodává organizátorka s tím, že očekávaná módní událost je určena pro všechny. Tomu odpovídá i výše vstupného sto devadesát korun.
Lákadlem Fashion show, kromě světoznámých oděvních a šperkařských značek, budou bezpochyby známé tváře. Pořadatelé v tomto ohledu sázejí na jistotu, a tak se mezi modelkami objeví vítězky a finalistky soutěže Česká miss.
Ladné křivky těchto slečen ocení převážně pánové, naopak dámy jistě kladně ohodnotí, že mužské modely předvede například Filip Trojovský, známá postava z reality-show Big Brother, či Petr Zvěřina z Vyvolených, jehož mnozí znají s přídomkem „z Václaváku“.
„Na Petra Zvěřinu jsem docela zvědavá. Půjdu se na něj určitě podívat,“ prozradila Hana Nedomová z Chomutova. „Třeba přijede na babetě,“ dodává s úsměvem.
Stejně jako Chomutovská Noc módy, má Fashion show ambice stát se tradičním kulturním podnikem. Navíc se s ním nepočítá jen pro Chomutov, ale pravděpodobně bude probíhat i v jiných městech na severu Čech. Fashion show 2007 proběhne 16. listopadu v Městském divadle Chomutov od 19 hodin. Výtěžek z akce poputuje ve prospěch chomutovské nemocnice.