V minulých dnech se vedení oddílu podařilo získat peníze i na účast třech boxerů na mistrovství České republiky juniorů, které se konalo v Moravské Třebové. Účastnili se ho Michal Kiš, Jan Lukáč (oba do 60 kg) a Oleg Sofrančuk (do 75 kg).


Oleg s Michalem vypadli už v první den mistrovství, Jan Lukáč postoupil do semifinále, v němž po vyrovnaném boji podlehl pražskému Škodovi, ale pro chomutovský Vekibox vybojoval skvělou bronzovou medaili.
“Honza podával vyrovnané výkony, nezvládl však psychicky tíhu soutěže jednotlivců. Přesto vybojoval nádherný a zasloužený bronz. Všichni naši borci byli na soutěži jednotlivců poprvé. Umí lépe boxovat, ale byli svázáni trémou. S jejich výkony jsem ale spokojen,“ říká šéftrenér Vekibox Chomutov Vladimír Šťastný.


“Za kvalitní přípravu musíme hlavnímu trenérovi Vladimírovi Šťastnému moc poděkovat. Poděkování patří také Ústeckému kraji, statutárnímu městu Chomutov a vedení chomutovské 2. základní školy na Zahradní. Velký kus práce odvedl také webmaster Petra Svobodová,“ děkuje vedení chomutovskému Vekiboxu partnerům, díky nimž se boxu v Chomutově blýská na ještě lepší časy. Více na stránkách www.vekibox.eu.