Původně si lidé zvykli sem docházet za vyjížďkami na koňském hřbetě, které dobře působí na na lidi se sedavým zaměstnáním.
„V dnešní uspěchané době potřebují lidé zatížení každodenním stresem čerpat energii přirozeným způsobem z přírody a zvířat. Ne každý jezdí na koni a tak jsme mysleli i na ty ostatní,“ vysvětluje obohacení o adrenalinové programy provozovatelka Romana Kopecká. Jako další možnost zpestření volného času přibyly vyhlídkové lety ve vrtulníku, nebo romanticky znějící jízda na lyžích za koněm.


Jakoukoli z atrakcí je možné koupit formou dárkového poukazu k narozeninám, nebo jiné příležitosti. Obdarovaný si tu pak dosyta užije uvolněného hormonu štěstí. Součástí nabídky je půjčovna jízdních kol a běžeckých lyží s možností využít tři okruhy s bílou stopou. Možná je také projížďka na sněžném skútru.


V areálu ranče vznikl za přispění Evropské unie penzion s kapacitou čtyřicet míst. Dále je dostavována multifunkční hala. Do zimy bude zastřešená a opláštěná, aby tu příští rok mohly pořádat výcvik speciální jednotky. Součástí bude devítimetrová horolezecká stěna a golfový simulátor se cvičným odpalištěm i pro laické zájemce o bílý sport.