Dětská věková kategorie do 11ti let:

Choreografie rekreačního tance - „THREE, FOUR LET´S GO“, kde máme nejmladší tanečníky do 8 let , měla nejpočetnější konkurenci ze všech disciplín a i přesto, že bojovali i se staršími dětskými formacemi dokázali, že jsou výborný dětský tým.V regionálním kole, na Mistrovství Čech a na Mistrovství České republiky, které bylo tečkou sezóny byla formace vždy na druhém místě a získala titul 1.VICEMISTR ČR vChoreografii rekreačního tance 2007.

Disco Dance formace schoreografií „ A JE TO!“ dokázala vybojovat čtyřikrát první místo a získat tak titul MISTŘI ČR A MISTŘI SVĚTA VDISCO DANCE 2007, kdy Mistrovství světa probíhalo vProstějově na dětský den a nejhezčí dárek si nadělily samy děti.Tato formace jedenáctiletých dětských tanečníků je nejúspěšnějším našim týmem vtéto kategorii a příští taneční sezónu budou soutěžit už za juniory. Naposledy si za dětskou kategorii zatancují v září na Mistrovství Evropy vŽilině.

Street Dance Show formace je disciplína, kde choreografie musí mít děj, děti tancují disco dance nebo jiný styl a jsou povoleny rekvizity a kulisy. Choreografie „BANDITOS“ se umístila

v regionálním kole na prvním místě, na Mistrovství Čech na třetím a největší boj o medaile, ale i o postup na Mistrovství Evropy do Žiliny, předvedli tanečníci na Mistrovství ČR vJablonci nad Nisou tento víkend, kdy vkonkurenci velmi vyrovnaných týmů zČech a Moravy obsadili třetí místo a získali titul 2.VICEMISTR ČR vStreet Dance Show 2007.

Juniorská věková kategorie do 15ti let:

Disco Dance formace schoreografií „ WILD TRIP“ si dvacet čtyři juniorek v regionálním kole a na Mistrovství Čech vytančilo prvenství.V celorepublikové konkurenci na Mistrovství ČR vHradci Králové získaly stříbrné medaile a titul 1.VICEMISTŘI ČR a tím vybojovaly postup na Mistrovství Evropy do Prostějova , kde vkonkurenci 11ti států si odvezly stříbrný pohár stitulem 1.VICEMISTŘI EVROPY VDISCO DANCE 2007.

Street dance Show formace s choreografií „ LIVE PHOTO 2006 – 2007“ měli tanečníci proti sobě i hip hopové formace a to je vždy velká konkurence. Formace se na regionu umístila na prvním místě, na Mistrovství Čech skončila čtvrtá , ale na Mistrovství České republiky tanečníci předvedli skvělý výkon, za který si odvážejí bronzové medaile a titul 2.VICEMISTŘI ČR VStreet Dance Show 2007 s nominací na Mistrovství Evropy do Prostějova, které bylo hned následující první červnový víkend. VEvropské konkurenci se umístili na pěkném pátém místě.

Hlavní věková kategorie – dospělí:

Disco Dance formace schoreografií „AGAIN IN BLACK“ postavená zdvaceti dvou tanečnic ve věku od 15ti do 23ti let nasbírala zlaté medaile na regionu a Mistrovství Čech. Druhý nejvyšší stupínek obsadili na Mistrovství České Republiky vPraze, kde jim prvenství uniklo o jednu známku. Stitulem 1. VICEMITRŮ ČR VDISCO DANCE 2007 se nominovali na Mistrovství Světa do Žiliny.

Zčervnového MISTROVSTVÍ SVĚTA a EVROPY vProstějově si chomutovští tanečníci odvážejí ještě další tituly za dětskou malou skupinu ZLATÍČKA – 1.VICEMISTŘI SVĚTA VDISCO DANCE 2007, za juniorskou malou skupinu PINKLABAMBA – 2.VICEMISTŘI EVROPY VDISCO DANCE. Do finále se přes světovou konkurenci probojovalo a na čtvrtém místě skončilo dětské duo Kačka Adámková a Patrik Ferbas a šesté skončilo duo Terka Kindlová sMíšou Lacinovou. Vjuniorské kategorii vdisciplíně Freestyle nás skvěle reprezentovala Pavla Vyoralová, která se umístila na čtvrtém místě. BEETHOVEN D.C.EXE Chomutov byl nejúspěšnějším ze sedmi nominovaných českých týmů na tomto mistrovství.

Chomutovským tanečníkům začínají tréninkové prázdniny sice už teď v červnu, ale končí koncem července letním tanečním soustředěním a poté začíná tréninková příprava pěti formacím a nominovaným tanečníkům na MISTROVSTVÍ SVĚTA A EVROPY vDisco Dance,Street Dance Show 2007, které se koná od 11.do 15.září 2007 vŽilině.

Poděkování od šéftrenérky Mgr.Evy Vlkové / porotkyně 1.třídy a choreografka / patří všem tanečníkům, rodičům, trenérskému týmu ve složení Lída Fišrová, Markéta Welzlová, Magda Votavová, Petra Říhová, Eva Koudelová, Pavla Šachová, Milana Špátová za úspěšnou taneční sezónu, za zodpovědný přístup ktréninkové přípravě a týmovou podporu na soutěžích. Děkujeme firmě EXE JEANS a Městu Chomutov - pí. primátorce Ing. Ivaně Řápkové za přízeň a finanční podporu.