Jen shrnutí: 8x zlato + 3x stříbro + 4x bronz.

Nejúspěšnější tanečnicí Beethovenu DC i celého mistrovství se stala juniorka Alexandra Štejnarová, která ziskem čtyřem zlatých medailí obhájila svá prvenství v disciplínách sólo disco dance, sólo freestyle, duo , malá skupina. Slova trenérky Lídy Fišrové jsou výstižná: „Trénovat takový talent je snem každého choreografa," říká. „Ája je sice trochu moc upovídaná, ale navzdory všem úspěchům a obrovské popularitě, kterou v tanečním světě má, je pořád ctižádostivá, cílevědomá, stále na sobě pracuje a já jsem na ní opravdu moc pyšná. Obhajovat mistrovský titul je každým rokem těžší, ale Ája to zvládá na výbornou a pro mě je radostí s ní pracovat".

Vítek Lukavec získal tři zlaté medaile z disciplín sólo, duo, malé skupiny a počtvrté tak obhájil své prvenství v juniorské kategorii. Vítek patří k nejúspěšnějším a to nejenom v ČR , ale i v Evropě a ve světě. „Je obrovský talent, který svým zodpovědným přístupem k tréninkové přípravě ho proměňuje ve zlato, jsem velmi na něho pyšná", řekla trenérka Petra Říhová.

V dětech si třikrát vytancovala zlato Radka Pěkná v disciplínách sólo, duo, malá skupina, trenérka Eva Koudelová o své tanečnici prozradila, že cesta k zlatému mistrovskému titulu byla dlouhá, ale Ráďa svojí pílí i tvrdohlavostí to dokázala!

Velmi úspěšná byla také v dětech Štěpánka Bulvová 2x zlatá + 1x bronzová a juniorka Alice Svobodová zlatá + stříbrná + bronzová.

Chomutovští tanečníci tak získali nominace na Mistrovství Evropy v Disco Dance 2014, které se letos bude konat v Chomutově v SD ARÉNĚ 19.- 22.června.

Již nyní se v tanečním centru připravují na další soutěže, tentokrát v tanečních formací, které vypuknou v březnu regionálním kolem přes mistrovství Čech a ČR. Pro děti se mistrovství Čech bude konat v Chomutově 3. 4.května ve sportovní hale.

JUNIORSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIEMČR v Disco Dance 2014 MISTRYNĚ ČR VE FREESTYLE ÁJA ŠTEJNAROVÁ
MISTRYNĚ ČR v disco dance ÁJA ŠTEJNAROVÁ sólo
MISTR ČR 2014 - VÍTEK LUKAVEC sólo chlapci
MISTŘI ČR 2014 ÁJA ŠTEJNAROVÁ - VÍTEK LUKAVEC duo
1.VICEMISTRYNĚ ČR 2014 KAMČA HAMPLOVÁ
2. VICEMISTRYNĚ ČR 2014 ALICE SVOBODOVÁ
2.VICEMISTR ČR 2014 PATRIK KARGER
4.místo Natálka Nováková, 11.místo Kačka Kotrčová, 13.místo Nina Schwarzová, 42.Janina Melicharová

DĚTSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIEMISTRYNĚ ČR 2014 - RÁĎA PĚKNÁ - dívky sólo
MISTRYNĚ ČR 2014 - RÁĎA PĚKNÁ-ŠTĚPÁNKA BULVOVÁ duo
2.VICEMISTRYNĚ ČR 2014 ŠTĚPÁNKA BULVOVÁ děti dívky 2.VICEMISTR ČR 2014 - DAVÍDEK BROUSIL - kluci sólo
6.místo Eliška Francová - David Brousil - duo
8.místo Sabča Frňková, 10.místo Adél Macháčková, 10.MÍSTO Péťa Janoušek - mini do 8let, 12.místo Terka Reihsová, 13.místo Val Hlinovská, 21.místo Klárka Prošková