Lekce šermu pod vedením Davida Dyršmída, juniorského mistra republiky, začnou od 9. září. Na Zahradní proběhnou hodinová sportovní setkání vždy v pondělí, v době od 17.30. Na Písečné ve středu, od 15 hodin. Florbal je možné trénovat na Zahradní vždy v pondělí od 16.30.

Chomutovský Domeček otevírá kroužky na sídlištích poprvé. „Rádi bychom tu otevřeli v budoucnu detašované pracoviště a je to první krok k tomu, aby se tu Domeček pevně usídlil,“ přibližuje ředitel Domečku Radoslav Malarik.

Tréninky zatím proběhnou jen jednou týdně, příležitostí rozvíjet talent ale je více. „Pokud děti florbal chytne a budou šikovné, mohou navštěvovat přímo tréninky chomutovského florbalového klubu,“ poznamenává Malarik. Hodiny šermu pak několikrát týdně probíhají i přímo v Domečku. Nábor do kroužku je v plném proudu. Upřesňující informace a přihlášky naleznete na webu zařízení nebo přímo u ředitele na čísle 731 610 570. Přihlášku si mohou stáhnout z www.domecek-chomutov.cz nebo na první schůzce. Cena je tisíc korun na školní rok.