Nakupovali jste před Vánoci hromady dárků nebo patříte mezi ty, kteří si raději nadělí peníze a počkají si na povánoční slevy. Ať patříte do té či té skupiny, nyní nastal váš čas. Obchody v Chomutově lákají na obrovské slevy.

Nakupuje se dvojnásobně víc, než před Vánoci

Chomutované nabídky obchodníků vítají a využívají naplno. „Teď sem chodí dvojnásobně více lidí než před Vánoci,” říká Hana Boženovová, vedoucí směny Sportisima v Nákupním parku Chomutov. „Lidé totiž často dostávají peníze pod stromeček a utrácejí tedy až po Vánocích,” dodala.

Zájem lidí o zlevněné zboží je patrný hned při vstupu. Jednoduše nenarazíte na obchod, kde by nikdo nebyl. Někdo jen kouká, co by se mu mohlo hodit, jiný přesně ví, co chce a jen porovnává ceny.

Sleva i šest tisíc

Ušetřit se dá i několik tisíc. Například ve Sportisimu je možné koupit lyže o šest tisíc levněji než před Vánoci, přeskáče pak například o patnáct set levněji. V Deichmannu lákají na nákup jednoho páru bot zdarma. „Kupte si dva zlevněné páry a druhý pár dostanete s 50% slevou,” vyzývají sloganem. V Takku nabízejí až 50% slevy.

V centru Chomutova to je podobné. Chomutovka i Central nabízí slevy téměř ve všech svých obchodech. Obchodní zóny a domy ale nejsou jedinými místy, kde lze pořídit zboží za akční ceny. Například ZERO shop na Palackého ulici se snaží přitáhnout zákazníky na akci 1+1 zdrama, Exe pak nabízí 30% slevy.

Mnoho slev končí s příchodem nového roku. Není proto nejlepší zaváhat. Kdo to však nestihne nyní, bát se nemusí. Některé obchody začínají se slevami naopak až po Novém roce. Jako například Euronics v Chomutovce.

Kde se to vyplatí nejvíce? Poraďte si navzájem!

Také už jste vyrazili na nákupy a objevili jste skvělé akce? Víte, kde se to nejvíce vyplatí? Kde nejlépe koupit džíny, bundu, sportovní vybavení, či vybavení do domácnosti? Vyplatí se vyrazit do Mostu, Loun či Žatce nebo je lepší zůstat v Chomutově a Jirkově? Poraďte i ostatním čtenářům Chomutovského deníku. Diskutovat a dávat tipy můžete v diskuzi pod článkem.