Nejen známá písnička Hanky Zagorové nese název diskohrátky, ale i zbrusu nový zábavný pořad pražské travesti skupiny Hanky Panky, která opět přijíždí do Chomutova. V novém pořadu kromě nestárnoucích písní uslyšíte i uvidíte již 24. listopadu od 19:00 hodin celou řadu současných diskotékových hitů.

Skupina která paroduje zpěvačky, zpěváky, herečky i herce si i tentokrát vzala na paškál celou řadu známých celebrit a nově se můžete těšit kromě písniček i na komické scénky. Diskohrátky se ponesou v rozpětí 70. let až po současnost. Těšit se můžete na nestárnoucí trio Golden Kids, tedy Helenu Vondráčkovou, Václava Neckáře a Martu Kubišovou, Hana Zagorová dorazí společně s Petrem Kotvaldem a Standou Hložkem. Chybět nebude ani Petra Janů, Věra Bílá nebo film Světáci. Z těch zahraničních potom na Anastacia, Whitney Houston, Roxette a řada dalších.

Vstupné na představení v chomutovské vinárně Sluníčko, která se nachází přímo v objektu KASS na Zahradní, vás vyjde na 230 korun, pokud si lístky koupíte v předprodeji v Informačním centru města Chomutov, na místě pak zaplatíte 250 korun. S Chomutovským deníkem ale můžete jít zadarmo, stačí správně odpověď na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování. 

Vyhrajte lístky s Chomutovským deníkem

Máte rádi travesti show? A chtěli byste si ji užít zcela zadarmo? Stačí znát správnou odpověď na soutěžní otázku, zaslat ji do středečního poledne na adresu martina.zyklova@denik.cz pod heslem soutěž a mít trochu štěstí. Pět správných odpovědí vylosujeme a jejich autoři získají dva lístky. Vítěze soutěže zveřejníme v Chomutovském deníku ve čtvrtek 22. listopadu.

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje zbrusu nový pořad skupiny Hanky Panky a zároveň Písnička Hanky Zagorové?