Touto marketingovou aktivitou se Český volejbalový svaz snaží nalákat do ochozů co nejvíce fanoušků. Komu se nepodaří vybojovat si lístek v dovednostní disciplíně, nemusí zoufat. Kromě letáku s pozvánkou na utkání každý obdrží i slevový voucher, na kterém je speciální kód, po jehož zadání do rezervačního systému na webových stránkách Ticketstream.cz získá unikátní šanci zakoupit si lístek ve stejné cenové hladině jako členové Českého volejbalového svazu a hráči Amatérské volejbalové ligy. Pro ně činí jednodenní vstupné 90 Kč a dvoudenní pak úžasných 140 Kč. To je o více než polovinu levněji oproti prodeji na pokladnách.

Vše se dnes rozjede od 10.30 hodin. Skupinka krásných volejbalistek s moderátorem odstartuje svou pouť na náměstí 1. máje a jejich kroky následně povedou na nejrušnější místa Chomutova. Ke spatření budou například na parkovištích obchodních center, projdou Mosteckou či Wolkerovou ulicí, zastaví se i u autobusového nádraží či před Obchodním centrem Chomutovka. Během dne dorazí i na multižánrový festival Otevřeno.

Pokud chcete vidět jedinečnou volejbalovou show, která se vrací na české palubovky po dlouhých jedenácti letech, hledejte v Chomutově od pátečního dopoledne promo tým Světové ligy, který vás prověří ve vašich volejbalových schopnostech. Při prokázání talentu si domů odnesete vstupenku na souboje s Nizozemskem, aniž byste za ni dali jedinou korunu. „Bezpochyby to bude ojedinělý sportovní zážitek, navíc je připravena velká audiovizuální show včetně DJ nebo videomappingu," zve moderátor akce i nadcházejících zápasů Milan Džuba.

Výkony českých reprezentantů, kteří jsou čerstvými účastníky mistrovství Evropy 2015, jsou pro fanoušky příslibem kvalitní zábavy. Pokud bude chtít národní tým napodobit poslední skvělý výsledek z této soutěže, bude 13. a 14. června potřebovat v zádech podporu zaplněné SD arény. 

Lístky můžete vyhrát i s námi!Jestli se dnes nedostanete do města nebo si netroufáte na dovednostní disciplíny, nabízíme vám ještě jeden způsob, jak získat vstupenky na zápasy Světové ligy volejbalu v Chomutově. Sledujte v následujících dvou týdnech Chomutovský deník, kde uveřejníme soutěž o dvakrát dvě vstupenky na dvojutkání. Každý týden vylosujeme z došlých kuponů jednoho výherce, který může získat lístky na tento volejbalový svátek!