V Kadani budou film Onemanshow: The Movie první den promítat hned čtyřikrát. V kině Hvězda chystají také půlnoční premiéru. „Zájem je obrovský. Několik představení máme téměř vyprodaných, včetně půlnoční premiéry. O tu je také velký zájem,“ potvrdila Petra Dudková z kadaňského kina.

Ve středu v poledne na kadaňskou půlnoční premiéru zbývalo už jen 9 lístků. Na představení ve čtvrtek 17. srpna od 17.30 hodin jen 12 lístků, podobně v 19.30. A volných míst dál rychle ubývá, prodávají se i na další projekce v další dny.

V Chomutově jsou první dvě čtvrteční promítání již vyprodaná. Na pátek zbývalo ve středu v poledne do kina Svět 10 a 22 vstupenek. Lidé hojně objednávají vstupenky i na další víkendová představení. V Jirkově na první čtvrteční promítání zbývalo jen 6 volných míst.

Dominantou horské obce Výsluní je bezesporu její kostel, opředený tajemstvím o jeho výstavbě, o záměně plánů se stejným kostelem, ale menším. Každopádně snímky ukazují krásy této horské vesničky u Chomutova v době jara při východu slunce.
Katedrála Krušných hor už neslouží modlitbám, učarovala ale filmařům

Od čtvrteční premiéry do neděle má v plánu Kazmův film uvést rekordních 280 kin v republice. V tak vysokém počtu biografů se během premiérového víkendu žádný jiný snímek nehrál. „Česká kinematografie dosud nic podobného nezažila. Žádný tuzemský film v historii nezaznamenal tak vysoká čísla v předprodejích vstupenek a v počtu nasazených sálů v kinech. Čísla jsou rekordní, a už nyní je jasné, že půjde o filmovou událost, jakou naše republika ještě nezažila. Tajemství kolem celého projektu budí nevídanou pozornost,“ okomentoval pro server idnes.cz situaci Martin Palán, majitel distribuční společnosti Bontonfilm.

Podle kinařů v regionu je obrovský zájem hlavně o první projekce, v dalších dnech lidé spíše vyčkávají. Netuší totiž, co od nejnovějšího počinu Kamila Bartoška očekávat. Dlouho se třeba ani nevědělo, zda film je vůbec skutečný. V prvních recenzích dostal snímek od Kinoboxu 40 %, od idnes.cz 35 %.

Podle Kazmy jde o utajovaný projekt, na kterém jeho tým pracoval více než čtyři roky. V Česku se nejdříve na reklamních billboardech objevily bílé znaky na černém podkladu a na sociálních sítích se začalo spekulovat, že jde o připravený krok Kazmy k novému projektu, což se zanedlouho potvrdilo.

Houbaře u Klášterce našel psí zachránce Gandal
Ztraceného houbaře po dvou dnech našli u Klášterce. Skončil v péči zdravotníků

Promo ke snímku vyvrcholilo na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde Kamil Bartošek způsobil poprask a vystřelil si z předních českých herců, organizátorů festivalu a novinářů.

Kamil Bartošek je znám také díky několika kontroverzním projektům. V roce 2016 se nelegálně dostal na hokejový světový šampionát a jako maskot mistrovství se dostal na různá přísně střežená místa. „Vloupal“ se také do pořadu Prostřeno, kde jím najatý herec „soutěžil“, jeho chování vyvolalo řadu reakcí, jídlo vařila luxusní restaurace. Zakopal také auto a nechal jej lidi hledat a soutěžit o něj. Podepsaný je také pod návštěvou falešného hollywoodského komika Jima Carreyho na Českých lvech.