Za deset týdnů se dá stihnout leccos. Můžete třeba změnit svou postavu a možná i životní styl. To přesně nabízí soutěž, kterou pořádá Contours Fittnes (Ruská ulice v Chomutově), a jejímž partnerem je i Chomutovský deník. Je určená pro ženy a zúčastnit se jí mohou i naše čtenářky.

Pokud vás nebaví kila navíc a máte ráda výzvy, je tahle soutěž přesně pro vás. Čtěte dobře, co všechno na zmíněných deset týdnů můžete získat:

1. členství v Contours Fitness, včetně tréninkového plánu a služeb trenérky

2. na všední dny zdarma speciální vyváženou krabičkovou dietu, na víkendy pak stravovací plán

3. exkluzivní procedury podporující formování postavy včetně rázové vlny

4. péči a podporu odborníků.

A za deset týdnů pak závěrečnou proměnu, profesionální fotky a cílovou prémii.

Jdete do toho? Stačí do pátku 11. dubna doručit svoji přihlášku buď na e-mailovou adresu chomutov@contours.cz nebo zajít přímo na recepci fitness centra v Ruské ulici 83.

Co musí obsahovat přihláška:Jméno, příjmení, ulici a číslo popisné, město a PSČ, telefon, povolání a motivační dopis, fotografii celé postavy (v oblečení), výšku postavy, současnou váhu a váhový úbytek, kterého chce v průběhu soutěže dosáhnout. A odpovědi na otázky (proč zrovna já bych měla být vybrána do akce proměna za 10 týdnů, proč potřebuji hubnout, moje prohřešky, moje motivace a cíl)

Konkurz, při kterém organizátorky vyberou z přihlášených dam jednu soutěžící, se koná v sobotu 12. dubna od 10 do 12 hodin v Contours Fitness. Soutěžící pak získá na následujících deset týdnů vše, co jsme vypsali a pokusí se společně s trenérkami a dalšími odborníky dosáhnout toho, co si předsevzala.

V Chomutovském deníku přineseme reportáž z konkurzu a budeme pravidelně sledovat i snažení a výsledky vybrané soutěžící.

Podmínky soutěže najdete na webových stránkách www.contours.cz/chomutov či na Facebooku fitness centra.