V televizi ji většinou spatříte v plavecké čepici a sportovním oblečení. Pokud ji potkáte v Chomutově, bude schovaná opět v čepici, aby nenastydla, nebo poběží z bazénu s mokrými vlasy. Muži se za ní otočí i tak, je totiž přirozeně krásná. Přesto chce tato jedenadvacetiletá úspěšná plavkyně o svůj půvab pečovat tak, jako každá žena. Právě kvůli její přirozené kráse po ni sáhl chomutovský salon Le Charme, do kterého nyní pravidelně dochází. Chomutovský deník byl u toho, když procházela jednou z proměn.

Kamarádi budou mít ze změny šok

Během jednoho dopoledne toho v salonu, kde se starají o celé tělo, stihla hodně. Nejprve si v příjemném prostředí vyzkoušela manikúru, poté relaxovala pod rukama kosmetičky a nakonec se ji věnovala kadeřnice. Ze salonu vycházela jako jiný člověk, ne jako „naše Simona", nejlepší chomutovská i česká plavkyně, ale jako krásná žena. Sama byla se svým vzhledem naprosto spokojená. „Účes si nechám, ale asi se trochu odlíčím. Jedu totiž do Prahy za kamarády a byl by to pro ně velký šok," svěřila se Simona. „Když chodím do televize, tak se také trochu líčím, takže úplně nezvyk by to pro ně nebyl, ale tohle je na mne už trochu moc," přibližuje.

Z péče, kterou ji věnují v salonu Le Charme, je naprosto nadšená. Od té doby co se stala jeho tváří, do něj dochází nejméně jednou za týden až dva, podle toho jak má čas. „Když mám nějakou akci, tak se tady vždy zastavím. Pravidelně pak docházím na lymfodrenáže," říká s nadšením v hlase. „Strašně se mi tady líbí, mají zde perfektní zázemí a kolektiv je tady super," přibližuje další věc, která ji do salonu žene, i když nemá příliš času. „Vždy si tady odpočinu," dodává.

Jednou za rok ke kadeřnici

Ještě před rokem přitom pro ni bylo slovo salon téměř cizí. „Do salonu jsem dříve nikdy nechodila. Ke kadeřnici jsem se stavila tak jednou za rok. Na kosmetice, či na manikúře jsem předtím nebyla nikdy," svěřuje se. Sama se malovala jen výjimečně. Po Chomutově většinou běhá jen tak, po šminkách pak sáhne jen při cestě do školy.

Simona do salonu nejčastěji chodí na lymfodrenáže. „Ty jsou pro mne z relaxačního hlediska asi nejlepší. Největší radost mám samozřejmě z kadeřnictví a nehtů, protože to je nejvíc vidět," směje se. Nehty a vlasy pak také dostávají díky vodě nejvíce zabrat a v Le Charme se o ně postarají.

Své nehty má Simona navíc tak trochu jako talisman. „Na závody mám speciální lak růžový na rukou a červený na nohou. Zatím mi to přináší štěstí," odhaluje své tajemství Simona. Tentokrát však sáhla po zlatém Shellacu. „Když jsem jela na mistrovství Evropy ve Francii, tak jsem si říkala, že když vyhraji, tak si udělám zlaté nehty. Teď jsem přivezla medaili z mistrovství světa, tak jsem si je dopřála," říká.

Institut péče o tělo s příznačným názvem Le Charme nabízí ale mnohem více. Jedná se o unikátní centrum, ve kterém jsou soustředěny veškeré služby týkající se péče o krásu. Najdete v něm nejmodernější přístroje, díky kterým je možno docílit špičkových výsledků. Některé z nich jinde v Chomutově nenajdete. Přestože je Simona tváří salonu, je ještě plno procedur, které nestihla nevyzkoušet. Na jejich návštěvu se už ale teď těší.

Co vše Institut péče o tělo Le Charme nabízí:

* Kadeřnictví REDKEN

* Kosmetika Sothys Paris

* Kosmetika přístrojem Hydrafacial

* Chemické peelingy

* Trvalá epilace IPL

* Fotorejuvenace IPL

* Odstranění žilek IPL

* Odstranění pigmentových skvrn IPL

* Solária

* Kolagenárium

* Lymfodrenáže

* Masáže

* Manikúra

* Pedikúra

* Shelllac CND

* Prodlužování řas

* Permanentní řasenka

* Make up Artist

Více informací najdete na webových stránkách: www.lecharme.cz