Předchozí
1 z 5
Další

Eva BinderováEva BinderováZdroj: Deník/Miroslava ŠebestováEva Binderová

69 let, Strupčice

Nemám nic, co bych mohla vytknout. Starosta dělá hrozně moc, o všechno se stará. Staví se tu nové domky, pro děti tu mají hřiště, koupaliště a veškeré vyžití. Mám vnoučata, a když s nimi chodím po vsi, tady jsou houpačky, tam jsou houpačky, u nových domků také. Jsme tu spokojení a žije se nám tu dobře. Je tu klid.

Milan PečerMilan PečerZdroj: Deník/Miroslava ŠebestováMilan Petscher

55 let, Strupčice

Já jsem tady spokojený se vším. Máme sportovní halu, koupaliště, školu, poštu. Všechno, co potřebujeme.

Milada KlemsováMilada KlemsováZdroj: Deník/Miroslava ŠebestováMilada Klemsová

55 let, Okořín

My jsme tady spokojení. Obec pro místní hodně dělá: školu a školku bude rozšiřovat, snaží se udržovat zeleň – snad každý rok se vysazují keře a stromy, dělají se akce pro děti, mají hodně kroužků. Hodně tady pan starosta dělá.

Gabriela HajnáGabriela HajnáZdroj: Deník/Miroslava ŠebestováGabriela Hajná

34 let, Strupčice

My jsme tady spokojení, bydlíme tu zhruba pět let. Chtěli jsme někam na vesnici, kde je škola, školka a veškerá vybavenost, abychom nemuseli někam dojíždět. Věděli jsme, že toho obec pro lidi hodně dělá, pořádají se tu různé akce pro děti a dospělé, proto jsme se rozhodli jít sem. Jsme tu spokojení.

Dana GlasováDana GlasováZdroj: Deník/Miroslava ŠebestováDana Glasová

53 let, Hošnice

Ve Strupčicích jsem se narodila a chodila tu i do školy, dnes bydlím v Hošnicích. Zápory nevidím v ničem, protože je tu vše: škola, pošta, krámky. Děti tu mají veškeré vyžití od koupaliště po fotbal. Navíc tu můžou volně pobíhat a hrát si, není to jako ve městě.