Kruhák před Kadaní byl tak špatně postavený, že ho teď musí přebudovat. Ale není jediný, na který řidiči nadávají. Hlavně přespolní mají zmatek v tom, jak se řadit do dvoupruhého objezdu u zimního stadionu. Kruhák před bauMaxem zase může zmást, pokud se řidič nestihne správně zařadit do správného pruhu. A objezd u Plusu (dnes Penny marketu) na Písečné? Kapitola sama pro sebe!

Tyto čtyři kruhové objezdy zatím redakce vybrala do hlasování – můžete ale přidat i vlastní. Soutěž rozjíždíme právě tady – v diskuzi můžete připsat svůj tip, který kruhový objezd na Chomutovsku se vám zdá také hrozný, my ho do ankety zařadíme. Současně s tím můžete hlasovat, který z vytipovaných kruhových objezdů je podle vás úplně nejhorší (v anketě vpravo).

Vybrané kruháky pak posoudí porota, složená z odborníka, členů redakce a jednoho profesionálního řidiče. Známkovat je budeme ve třech různých kategoriích – užitečnost/zbytečnost, (ne)průjezdnost a (ne)bezpečnost. Výsledná známka včetně výsledků hlasování dá pak žebříček nejhorších kruhových objezdů na okrese, který zveřejníme ke konci února na webu i v tištěném deníku.