Daniel Černý, primátor Chomutov: Vážení Chomutované, předně vám jménem města děkuji za velkou pomoc při charitativních akcích, kdy jste různými způsoby podpořili lidi, kteří to potřebovali. V novém roce vám přeji hodně hezkých zážitků, mnoho příjemných okamžiků s vašimi nejbližšími a spoustu spokojených dní. 

Radek Štejnar, starosta Jirkov: Přeji všem občanům Jirkova klidné vánoční svátky a pohodu v rodinném kruhu. Rád bych, abychom se všichni v novém roce 2016 uměli radovat ze společných úspěchů a zažívali méně nepříjemností.

Jiří Kulhánek, starosta Kadaně: Přeji všem v roce 2016 pevné zdraví, štěstí a dobré srdce :)

Štefan Drozd, starosta města Klášterec nad Ohří: Právě začal nový rok. Prožijme ho ve zdraví a pohodě. Nebuďme lhostejní, pomáhejme a buďme tu jeden pro druhého. Ať každý z nás přispěje k rozvoji svého okolí, obce nebo celé společnosti. Věnujme také co nejvíce času rodině a našim blízkým. Přeji Vám všem, aby byl rok 2016 šťastný, úspěšný a ať jste o krok blíž ke svým vysněným cílům. Těším se na setkávání s Vámi.

PF 2016 Blatno.Iveta Rabasová Houfová, starostka Blatna: Váženým a milým občanům Blatna i všem sousedům přeji do nového roku především dobré zdraví a mohu-li i něco navíc, tak ještě lásku, dobré lidi kolem sebe, toleranci, nadhled a potěšení z každodenních maličkostí… a pokoj a mír na světě nám všem

Jan Juřina, starosta Boleboř: Přeji všem našim občanům, chatařům, chalupářům, všem příznivcům naší obce a občanům sousedních obcí příjemný a pohodový vstup do roku 2016 a v něm pevné zdraví, štěstí, spokojený život a radost z vykonané práce.

Vážení spoluobčané, krásné Vánoce chci vám přát, aby měl člověk člověka rád.
Aby jeden druhému víc štěstí přál, aby i ten nový rok za to stál!
To vám přeje z celého srdce Živný Milan, starosta obce Droužkovice

Jiří Hoření, starosta Chban: Dovolte mi, abych i letos poděkoval za projevenou přízeň v roce 2015 a do nadcházejícího nového roku 2016 vám i všem vašim blízkým popřál mnoho štěstí, spokojenosti a pevného zdraví. Věřím, že se i nadále budou setkávat lidé z blízkého i širokého okolí na akcích pořádaných obcí Chbany, jejichž hlavním smyslem je rozvoj kulturního a společenského života v regionu. Srdečně vás tímto zvu do naší obce.

Milan Váňa, starosta Křimova: Vše splnit nejde, ale za obec Křimov přeji, aby rok 2016 byl pro všechny co nejklidnější,aby lidé k sobě našli cestu alespoň vzájemným respektem a porozuměním. Aby se každému splnilo co nejvíce přání a dařilo se mu tak jak si přeje.

Zdeněk Laštovka, starosta Mašťova:

PF 2016 Mašťov.

Jaroslav Santner, starosta Radonic: 

PF 2016 Radonice.

Vlastislav Hofman, starosta Račetic: Přeji všem spoluobčanům a příznivcům naší obce, krásné a veselé Vánoce, pevné zdraví a mnoho štěstí a pohody v novém roce. Děkuji Vám všem za Vaše přispění k rozvoji naší krásné obce.

Luděk Pěnkava, starosta Strupčic: Přeji všem obyvatelům Strupčic v novém roce hlavně zdraví, ať mají k sobě všichni blízko a přeji jim, aby se naučili využívat novou sportovní halu, kterou dostali pod stromeček, protože to byla pro nás v roce 2015 největší událost.