Má bílou pleť, může mu být kolem padesáti let. Vysoký je zhruba 175 -180 centimetrů, má šedivé řídké vlasy, je zavalitější postavy s vystouplým břichem. Na sobě měl šedé triko s krátkým rukávem s bílým horizontálním nápisem na přední i zadní straně. Oblečen byl do tříčtvrtečních kalhot šedé barvy s maskáčovým motivem, na nohách měl boty tmavé barvy.

Případní svědci, kteří by mohli pomoci objasnit totožnost neznámého muže, mohou volat na bezplatnou policejní linku 158 nebo přímo na obvodní oddělení Chomutov město na čísla 974 447 651 a 974 447 653. Mohou i poslat zprávu na emailovou adresu  krpulk.uo.cv.oo.chomutov1@pcr.cz.

Policisté dále hledají muže a ženu, kteří by mohli objasnit zcizení peněženky v chomutovském hypermarketu Globus. Ve čtvrtek, 28. srpna kolem 19:30 hodin zde platil za zboží u pokladny 48 muž z Kadaně. Následně z místa odešel a na místě zapomněl svoji peněženku s finanční hotovostí, bankovními kartami a osobními doklady. Peněženku kdosi nalezl. Neodevzdal ji však, a věci za téměř 18 tisíc korun si ponechal. V souvislosti s vyšetřováním trestného činu zatajení nálezu policie žádá o pomoc s identifikací dvojice neznámých lidí, kteří se na místě v uvedenou dobu nacházeli. A to muže v šedém tílku a ženy s nápadným tmavým kloboukem.

Kdo dvojici pozná, nebo by mohl pomoci objasnit jejich totožnost, může zavolat na  bezplatnou  policejní linku 158 nebo přímo na obvodní oddělení Chomutov Černovická na číslo 974 447 700, popřípadě poslat zprávu na emailovou adresu krpulk.uo.cv.oo.chomutov3@pcr.cz.