Přepadení se odehrálo v půl desáté dopoledne a mělo opět rychlý průběh. Lupič namířil zbraň na obsluhu a poručil jí, ať mu dá všechny peníze. Když je dostal, z herny utekl.

Herna na náměstí - týden po zveřejnění článku.Herna má sice hlavní vchod na náměstí (foto vpravo), lupič ale zřejmě použil zadní dveře, které vedou do dvora, do zadního traktu restaurace U Dvou medvídků. Tahle část ulice není tak frekventovaná a snadno se tudy dá dojít přes malé parkoviště do Revoluční ulice a pak utéct kamkoli. Také proto policisté žádají o pomoc svědky, kteří se v daný čas pohybovali právě v ulicích sousedících s Revoluční.

Více informací zatím policie nesdělila.

Je to jen osm dní, co neznámý lupič přepadl podobným způsobem pobočku sázkové kanceláře Fortuna na Palackého ulici. Tehdy ho zachytila bezpečnostní kamera (můžete vidět ZDE), policie ale maskovaného muže zatím nedopadla.

Popis pachatele – muž, vysoký zhruba 175 cm, na sobě měl tmavou bundu, pravděpodobně světlejší kalhoty a na hlavě kšiltovku khaki barvy. Obličej mu zakrýval šátek se vzorem „Palestina". Pachatel měl v době přepadení na zádech batoh tmavé barvy.
Žádáme všechny občany, kteří se mezi 09.00 a 10.00 hodinou pohybovali v prostoru chomutovského náměstí, v ulicích Revoluční, Husovo náměstí, Nerudova a mohli by pomoci s objasněním této loupeže, aby zavolali na bezplatnou linku 158 nebo přímo na službu kriminální policie a vyšetřování Chomutov tlf. 974 433 443.