Nejenže nic nevydělaly, ale ještě je čeká pohovor na přestupkové komisy magistrátu. Dvacetiletá žena začala mávat na projíždějící vozidla v Lipské ulici už za bílého dne. Záhy ji však zahlédlo oko kamery. Na místo okamžitě vyrazila hlídka a žena po chvíli místo v autě svého „kunšafta“ seděla v policejním vozidle. Strážníci ji dopravili na služebnu a odtud po podání písemného vysvětlení propustili. Čeká ji však pohovor na přestupkové komisi.


Ve stejný den po osmé večer vyrazila na trasu další žena. Tentokrát se jednalo o zkušenější 35letou prostitutku. Také ona skončila na služebně městské policie.


„Strážníkům sdělila, že musí obstarat své děti. Obstarala je asi velmi rychle, protože kolem půlnoci byla již opět v akci v Lipské ulici,“ sdělil k případu mluvčí chomutovské městské policie Vladimír Valenta. Strážníci ji samozřejmě ani tentokrát v práci pokračovat nedovolili. Od dalších pokusů prodat své tělo, ji to však vůbec neodradilo. Druhý den opět stála na svém místě. „Tentokráte putovala ihned na služebnu k sepsání zápisu, poté znechuceně odcházela s tím, že ji čeká rovněž přestupková komise,“ doplnil Valenta.