O pár hodin později nevěřili svým očím, když jen několik metrů od nich nadzvedla sukni starší žena a bez rozpaků vykonala na chodníku potřebu.


S toluenem to zřejmě přehnal 34letý muž. Ředidlo mu mozek zatemnilo tak, že si myslel, že mluví s Bohem.

„Vzpínal ruce k nebesům a vykřikoval, že nechce být rušen, protože hovoří s vládcem nebes,“ tlumočil jeho slova mluvčí chomutovské policie Vladimír Valenta. Zfetovaný muž si ke svému rozjímání vybral bohužel špatné místo, stál totiž ve vozovce v Beethovenově ulici. Strážníci ho proto odtud vykázali. „Muž poslechl a odešel neznámo kam,“ dodal Valenta.


Další bizarní situace čekala na strážníky o pár hodin později v Borové ulici. Hlídku minula padesátiletá žena, která nebyla ničím nápadná. Ovšem jen do chvíle, než si nedaleko strážníků přidřepla a začala čůrat na chodník.


„Strážníci jen nevěřícně zírali, jak dotyčná s úlevou močí. Počkali tedy, až potřebu ukončí, a poté ji kontaktovali, aby jim své jednání vysvětlila. Žena tvrdila, že se přeci až tak moc nestalo,“ sdělil k dalšímu z neobvyklých případů Valenta. Hlídka však měla jiný názor. Močení na chodníku „odměnila“ pokutou.


V přírodě se zřejmě dobře vykonává potřeba také 24letému muži, na kterého narazili strážníci ve stejný den v Kadaňské ulici. Mladík očůrával rohy domů. Když ho hlídka upozornila, že se dopouští přestupku, tak slíbil, že už se to nebude opakovat.


Na případy týkající se močících lidí mají chomutovští strážníci opravdu štěstí. Před nedávnem byla ve městě 61letá žena, která čůrala na chodník, dokonce okradena.


Žena si ulevovala a vedle sebe si položila peněženku. Toho využil zloděj a v momentě, kdy dotyčná měla úplně jinou práci, než hlídat své věci, jí peníze ukradl. Díky jedné z kamer, která monitoruje město, ale vše viděli na služebně strážníci, kteří se okamžitě za lapkou vypravili. Chytilo ho a donutili, aby ukradenou peněženku vrátil. Žena dostala za čůrání na veřejnosti pokutu.
. . .

* Předchozí
* Zpět na stranu
* Tisknout
* Originální obrázek
* Další