VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vyberte nejúspěšnějšího sportovce Chomutovska za rok 2017

Chomutov – Opět po roce je tady tradiční anketa „Nejúspěšnější sportovec Chomutovska“, kterou vyhlašuje Chomutovský deník společně s OS ČUS Chomutov ve spolupráci s Městem Chomutov a Sport Action Slavnostní vyhlášení se uskuteční 12. února v Městském divadle v Chomutově. Zveřejňujeme první část nominací sportovců tak, jak nám je poslaly sportovní oddíly. Další část přineseme v některém z příštích vydání.

5.1.2018 AKTUALIZOVÁNO 14.1.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Miroslav Rada

Dočkáme se změny nebo opět vyhraje v posledních letech bezkonkurenční Simona Baumrtová?  O výsledku ankety budou opět spolurozhodovat čtenáři Chomutovského deníku. Anketa má šest kategorií: jednotlivci a kolektivy dospělých, jednotlivci a kolektivy mládeže, Masters (veteráni nad 35 let) a kategorii Trenér. O vítězi rozhodne několik subjektů: čtenáři Deníku, sportovní redaktoři, výkonné výbory okresních sportovních sdružení, předsedové tělovýchovných jednot a okresních svazů. Všechna pořadí se poté sečtou a výsledkem bude konečný žebříček ankety za rok 2017.

Sportovní hvězda

Zcela sami pak čtenáři Chomutovského deníku rozhodnou o vítězi kategorie „Sportovní hvězda čtenářů“. Konečné pořadí určí jen hlasy, které dojdou na hlasovacích kuponech. Vypsaní sportovci podle počtu míst v jednotlivých kategoriích budou od prvního místa ohodnoceni deseti, devíti, …, až jedním bodem, u kolektivů tří až jedním bodem. Nominace sportovců, sportovních kolektivů a hlasovací kupony budou v Chomutovském deníku vycházet během měsíce ledna 2017. Na kuponu prosím pečlivě vyplňte všechny údaje a odevzdejte jej v redakci Chomutovského deníku v Nerudově ulici (stačí vhodit do schránky v přízemí) nejpozději do soboty 31. ledna (včetně) nebo zašlete na adresu Chomutovský Deník, Nerudova 957, Chomutov 430 01. Kupony došlé poštou musí mít nejpozdější datum podání také 31. ledna 2017.Hlasovat můžete neomezeně, ale počítat se budou pouze originální kupony z novin. Slavnostní večer ankety „Nejúspěšnější sportovec Chomutovska roku 2017“ se uskuteční v pondělí 12. února 2018 v Městském divadle v Chomutově.

Kolektivy dospělí

Jablička Chomutov (malá kopaná). Trojnásobný vítěz memoriálu J. Svobody pořádaný CHLMF, vítěz letního turnaje v Březenci, letního turnaje GAMA CUP. 3.misto v mostecké lize malé kopané a 2.misto na mezinárodním futsalovém turnaji PRAGA CUP.
Piráti Chomutov (hokej). Podruhé za sebou v novodobé historii postoupil A-tým Pirátů do extraligového play-off, které odstartoval dvěma vysokými domácími porážkami. Jenže mužstvo se oklepalo a došlo premiérově v historii až do semifinále nejvyšší soutěže, což znamenalo konečné čtvrté místo a třetí nejlepší výsledek v historii klubu.
Florbal Chomutov muži. Vítězové Národní ligy zápas 2016/2017 a postupující tým do 1. ligy mužů (druhá nejvyšší soutěž ČR).
Florbal Chomutov ženy. Hrají 1. ligu (druhá nejvyšší soutěž ČR), kde momentálně patří do horní poloviny tabulky.
FC Atletico Chomutov A (futsal). V poslední sezóně se stal A-tým mistrem Krajského přeboru Ústeckého kraje a v kvalifikaci si zajistil postup do Divize A, dále se pak dostal do semifinále poháru Ústeckého kraje.
FC Atletico Chomutov B (futsal). B-tým se stal vícemistrem okresního přeboru Most a zajistil si postup do Krajského přeboru Ústeckého kraje.
FC Baník Chomutov (futsal). 6.místo ve 2.české lize, nejlepší futsalový klub v okrese.
BK Levharti Chomutov – muži A (basketbal). Na konci minulé sezony muži postoupili do Severočeské ligy, kde jsou momentálně druzí s ambicemi na prvenství a postup do celostátní 2. ligy. 

Jednotlivci dospělí

Simona Baumrtová (plavání, TJ Slávie Chomutov). Finalistka MS v Budapešti, kde skončila sedmá na 100 znak v novém českém rekordu, 5. na ME v Kodani na 100 znak, devátá na 200 znak, mnohonásobná mistryně ČR, česká rekordmanka. 
Tomáš Franta (plavání, TJ Slávie Chomutov). Senzačně devátý na ME dospělých na 100 znak, kde v novém českém rekordu atakoval postup do finále. Mistr ČR, neporažený na znakových tratích, držitel českých rekordů dospělých na 50 a 100 znak. 
Artur Omarov (zápas řeckořímský CZECH WRESTLING Chomutov). 8. místo na ME 2017 v Novém Sadu, 1. místo na turnaji světové série United World Wrestling v Záhřebu, 23. místo na MS 2017 v Paříži.
Patrik Herčzík (kulturistika, TJ Sport Comutov).  Mistr ČR v kategorii physigue mužů do 178 cm., absolutní vítěz v physigue mužů. 4. místo na ME v kategorii physigue mužů do 179 cm. 3. místo na MS v kategorii physigue mužů do 179 cm. 1. místo Na IFBB DIAMOND CUP MILANO a absolutní vítěz v physigue mužů. Jako druhý physigue ČR získal IFBB ELITE PRO profesionální kartu. Na IFBB ELITE PRO v Miláně získal 5. místo v profesionální divizi physigue mužů. 

Patrik Gedeon (fotbal FC Chomutov). Obounohý defenzivní záložník se schopnostmi lídra. Chomutovský odchovanec hrál v reprezentaci a předních našich klubech (Slavie, Dukla) a působil i v zahraničí. Nyní kapitán FC Chomutov.

Autor: Jaroslav Průša

5.1.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel odborných předmětů 22 600 Kč

Lektoři a učitelé umění na ostatních školách učitel/ka literárně dramatického oboru. Požadované vzdělání: vyšší odborné v konzervatoři. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22600 kč, mzda max. 29500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: zustgmcv@volny.cz , nebo volat na tel. 474686446 a domluvit pohovor, , Místo výkonu práce - náměstí T. G. Masaryka č.p. 1626, Chomutov. Pracoviště: Základní umělecká škola t.g.masaryka 1626, chomutov, náměstí T. G. Masaryka, č.p. 1626, 430 01 Chomutov 1. Informace: Karel Žižka, +420 474 686 446.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 13 500 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov Dělníci v oblasti výstavby budov. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Dostavte se k osobnímu jednání každé pondělí od 13:00 do 15:00 hod. (životopis s sebou) na adresu Dukelská 1266/51, Chomutov, , Místo výkonu práce - Rocknet s.r .o., Červený Hrádek, Jirkov, , Požadujeme - manuální zručnost, učenlivost a fyzickou zdatnost, práce ve výškách. Pracoviště: Dar corporation s.r.o. - provozovna, Na Moráni, č.p. 1362, 430 01 Chomutov 1. Informace: Michaela Fialová, .

Řemeslné práce - Řemeslné práce Ostatní řemeslní pracovníci a 14 000 Kč

Střihači textilu, kůží a podobných materiálů stříhač/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Dostavte se k osobnímu jednání vždy ve ČT od 13:00 do 14:00 hod. na adresu: Klostermannova 138, Chomutov - 2 patro (životopis s sebou), , Místo výkonu práce - Pražská 5447 , Chomutov , , Požadujeme - manuální zručnost, fyzická zdatnost, učenlivost, zodpovědnost,. Pracoviště: Better job s.r.o., Na Moráni, č.p. 1362, 430 01 Chomutov 1. Informace: Gabriela Rašková, .

Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 18 000 Kč

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Referent/ka odboru finančního. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Oznámení o vyhlášení výběrového řízení, , Tajemnice Městského úřadu v Klášterci nad Ohří v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění, vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo: , , Referent/ka odboru finančního , , Místo výkonu práce: Městský úřad Klášterec nad Ohří, nám. Dr. E. Beneše 85, Klášterec nad Ohří , Platová třída pracovní pozice dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě: 9 , , Pracovní poměr na dobu neurčitou., , Předpokládaný nástup: dle dohody, , Náplň práce: , - správa agendy místních poplatků, - vymáhání daňových nedoplatků, - vymáhání neuhrazených pokut, , Základní předpoklady pro výkon funkce: , - fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let , - občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk, - způsobilost k právním úkonům , - bezúhonnost ve smyslu § 4 zákona č. 312/2002 Sb. , - střední vzdělání s maturitní zkouškou , - ovládání jednacího jazyka, , Další požadavky:, - praktická zkušenost z obdobné pozice a zkouška zvláštní odborné způsobilosti velkou výhodou, - orientace v problematice daní a poplatků (znalost daňového řádu) výhodou, - znalost práce na PC, - zodpovědnost, přesnost, pečlivost, ochota učit se nové postupy a dále se vzdělávat, , , Podání přihlášky:, Písemnou přihlášku, včetně příloh, je nutno doručit v zalepené obálce označené heslem "VŘ Referent/ka OFI - neotvírat" nejpozději do 09.05.2018 na podatelnu Městského úřadu Klášterce nad Ohří na adrese: Městský úřad Klášterec nad Ohří, náměstí Dr. E. Beneše 85, 431 51 Klášterec nad Ohří., , V případě dotazů je možno se obrátit na Dr. Ing. Radku Hodicovou, tajemnici městského úřadu, tel. 474 359 645, e-mail: hodicova@muklasterec.cz., , Náležitosti přihlášky:, - jméno, příjmení a titul uchazeče, - datum a místo narození , - státní příslušnost , - místo trvalého pobytu , - číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, - kontaktní spojení, - datum a podpis uchazeče, , Přílohy přihlášky:, - strukturovaný životopis , - výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, - ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, - kopie dokladů, které osvědčují další znalosti, - souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. , , Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu a stejně tak si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů.. Pracoviště: Město klášterec nad ohří, nám. Dr. Eduarda Beneše, č.p. 85, 431 51 Klášterec nad Ohří 1. Informace: Radka Hodicová, +420 474 359 645.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Doris Homolková byla oceněna za dlouhodobou vynikající pedagogickou činnost

Oceněná učitelka Homolková: Děti mají větší přístup k novým poznatkům

Levhartice BK Chomutov (v bílém), porazily USK Praha o jediný bod.

Družstvo starších žákyň BK Levharti Chomutov si zahraje na mistrovství republiky

Týdeník Chomutovsko: Rozhovor s Milanem Dzuriakem o další Cestě proti bolesti

Jirkov, Chomutovsko - “Jirkováci se semknou, aby pomohli. A ještě podpoří český rekord," říká filantrop v rozhovoru pro nový Týdeník Chomutovsko. 

Jsme připraveni uzavřít kupní smlouvu, zní z CV Relax

Chomutov – Společnost CV Relax, která stále vlastní majetek u Kamencového jezera a Bandy, je ochotná přijmout nabídku města. Jde o více než 26 milionů korun.

Sázkař z Kadaně vyhrál za stokorunu bezmála 100 tisíc korun

Kadaň - Osm zápasů, osm bezchybných tipů. Sportovní fanoušek prokázal dobrý odhad nebo obrovský kus štěstí.

Silnice přes hráz Nechranic je ode dneška na dva týdny zavřená

Chomutovsko – Silnice vedoucí přes hráz nechranické přehrady se dnes, 24. dubna, uzavřela pro veškerou dopravu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT