Čtenáři budou mít možnost sledovat šestici dam a vybrat tu proměnu, jež se podle nich nejvíce povedla. Hlasování začne v listopadu a skončí v únoru 2015. V této době se budou na stránkách Deníků soutěžící pravidelně objevovat.

Na čtvrtý ročník Proměn s Deníkem se velmi těší autorka projektu Jana Burdová. „Máme za sebou již tři úspěšné ročníky Proměn s Deníkem a každý rok byl něčím specifický. Většina žen, které si přejí změnit svůj vzhled, má však ještě něco společného. Obvykle si se změnou vzhledu přejí změnit ještě něco více ve svém životě. Se změnou vzhledu plánují upravit svůj životní styl, třeba najít novou práci, partnera nebo jen začít cvičit, učit se anglicky… Prostě si konečně najít trochu času pro sebe. Proto tento ročník věnujeme právě vám. Napište nám svůj příběh a pokud chcete, připište přání, v čem by vám změna vzhledu mohla pomoci," vyzývá Jana Burdová.

Patronkou tohoto ročníku Proměn s Deníkem je herečka Tereza Kostková, která každou proměnu zhodnotí.

Jana Burdová (vpravo) s herečkou Terezou Kostkovou, která je patronkou čtvrtých Proměn s Deníkem. Čtenáři se tak mohou těšit na Tereziny komentáře proměn soutěžících.Do proměňování je zapojen celý tým profesionálů. Nejprve se o vybranou dámu starají kadeřníci. „Má-li se žena během proměny cítit dobře, je třeba vycházet z její osobnosti. Najít její vlastní styl, v němž se bude cítit především sama sebou. Nikoliv měnit vše a za každou cenu. Nejprve si společně povídáme a jakmile se na změně shodneme, spolupracuje s vybranou dámou jedna kadeřnice či kadeřník z mého týmu. Budeme barvit a léčit vlasy, a proto nemůže chybět Redken s podzimní novinkou Cerafill, který podporuje růst nových vlasů," líčí Jana Burdová, co soutěžící čeká.

Následuje asi nejpříjemnější část proměny ošetření obličeje a zkoušky přirozeného líčení a foto-makeupu. Letos k tomu využijeme luxusní kosmetiku Armani a líčit bude česká facedesignérka Monika Kačerovská,

Ale největší zábava podle autorky projektu začíná v den stylingu. „Je to sen každé z nás, být celý jeden den obklopena úžasnými druhy krásného oblečení a zkoušet si to nejlepší. Letos se do Proměn s Deníkem zapojil módní dům Van Graaf. V jeho nitru se nachází neuvěřitelných 200 značek od světové klasiky až po poslední trendy z módních mol. Naštěstí naše stylistka Linda Radostová bude celý den u toho a pomůže vybrat vhodné kousky," ujišťuje Jana.

Pak už proměněnou dámu čeká profesionální fotograf. Bude to opět Jan Tůma. „Za spolupráci s ním jsem ráda, má zkušenosti jak s focením přirozené krásy žen, tak fashion fotografií. Několik let fotografuje české miss a spolupracuje s mnoha magazíny," říká Jana. Každá soutěžící se tak může těšit na set svých nejlepších snímků. „Při focení bývá obvykle veselo, z každého opadne nervozita během pár minut a pak už je většinou pohoda a krásné fotky," tvrdí Jan Tůma.

A novinky čtvrtého ročníku? Novým partnerem je značka GHD, která věnuje úžasné žehličky a fén. „Vybrali jsme ji, protože jde stejnou cestou jako my. Snaží se totiž vlasy chránit, GHD vlasové stylery jsou velmi šetrné i při každodenním použití. Těším se, až si tyto novinky při proměnách pořádně užijeme. Ale nejvíce se těším na vás a vaše příběhy. Pokud uvažujete o změně svého vzhledu, neváhejte. Začínáme právě teď," vzkazuje čtenářkám Deníku Jana Burdová.

Šestice dam, které prošly proměnou ve třetím ročníku soutěže, na slavnostním večeru ve Studiu Jany Burdové.

ŠEST ŽEN PROMĚNÍME v průběhu tří měsíců v teplickém kadeřnickém Studiu Jana Burdová. Šesti dámám pomůžeme cítit se lépe, ozdravíme jim vlasy a pleť, oblékneme je do překrásných šatů módního domu Van Graaf. Vyzkouší si a domů odnesou podzimní novinku od firmy GHD žehličku, která nepoškozuje vlasy. Dále na ně čeká novinka vlasové kosmetiky Redken Cerafill a pleťová kosmetika Armani. Nakonec si budou moci vyzkoušet práci modelek. V celé kráse je totiž vyfotografuje profesionální fotograf Jan Tůma.

Soutěž Proměny s Deníkem začínají v říjnu a může se do nich přihlásit každá žena, která by chtěla zažít něco extra a záleží ji nejen na tom, jak vypadá, ale také na dlouhodobé kráse v podobě zdravých vlasů a pleti. Do soutěže se můžete zapojit jednoduchou formou. Stačí napsat na adresu promeny4@denik.cz. Uvést své celé jméno, bydliště, přiložit fotografii postavy a obličeje a připsat míry a konfekční velikost. Připište nám krátce svůj příběh. Pak stačí vložit se na čtyři dny do rukou profesionálů a nechat se hýčkat.

CO NA KAŽDOU VYLOSOVANOU DÁMU ČEKÁ?

• Vlasová péče od nejlepšího kadeřnického týmu v republice ze Studia Jana Burdová

• Ošetření pleti a těla v kadeřnickém a kosmetickém studiu www.janaburdova.cz

• Den stylu v módním domě Van Graaf

• Luxusní žehlička vlasů GHD v hodnotě 4500 Kč

• Balíček vlasové kosmetiky Redken v hodnotě 3000 Kč

• Dekorativní kosmetika Armani

• 5 kusů fotografií od profesionálního fotografa Jana Tůmy. www.photojan.cz

CENY PRO VÍTĚZKU HLASOVÁNÍ ČTENÁŘŮ DENÍKU O NEJPOVEDENĚJŠÍ PROMĚNU:

• Zážitek oběd s českou herečkou Terezou Kostkovou

• Poukaz do kadeřnického a kosmetického Studia Jana Burdová Změna stylu

• Luxusní styler fén na vlasy od GHD

• Novinka vlasové kosmeticky Redken Cerafill na obnovu růstu vlasů

Informace k soutěži pro čtenáře:
V průběhu Proměn můžete odpovídat na šest soutěžních otázek. První zveřejníme 19. listopadu, kdy představíme první proměněnou dámu.

Na vylosované čtenáře čeká balíček vlasové kosmetiky Redken. Odpověď na otázku zašlete e-mailem na adresu promeny4@denik.cz a do předmětu vložte heslo SOUTĚŽ. V průběhu Proměn můžete hlasovat o nejpovedenější proměnu na adrese promeny4@denik.cz do předmětu mailu vložte slovo HLASOVÁNÍ.

Ze všech hlasujících vylosuje redakce Deníku jednoho vítěze, který získá hlavní cenu oběd s českou herečkou Terezou Kostkovou. Dostane také dárky od kadeřnického Studia Jana Burdová a partnerů GHD, kosmetiky Redken a líčení Armani.

Vítěze hlasování o nejpovedenější proměnu poté uvidíte na stránkách Deníku 11. února 2015.