Přijedou fotbalové osobnosti - bývalý vynikající útočník a dnes manažer české fotbalové reprezentace Vladimír Šmicer, bývalý reprezentant Ladislav Vízek a dlouholetý sportovní komentátor Jaroslav Suchánek.

„Večer pro muže ale nebude jen o fotbalu,“ dodává místostarostka Března Zdeňka Buzková. K dobré náladě přispěje kromě hudby a občerstvení jistě i fakt, že obsluhovat budou studentky hotelové školy. Vstupné je dobrovolné, program začíná v 19 hodin, v pátek 4. března v restaurace U Rybníčka v Březně.

V obci si užívají nejen muži, ale i ženy, ty už mají svůj večer za sebou. „Uspořádaly jsme v únoru módní přehlídku šatů z kadaňského butiku, modelkami byly místní ženy,“ líčí místostarostka Buzková. Obdivné pohledy si vysloužil kulturista, který předvedl své svaly, a smích se nesl celým sálem při karaoke. K tomu ryze pánská obsluha. Není divu, že na těchto akcích je vždy plno.

Večery pro ženy a pro muže se pořádají v Březně už poněkolikáté a jejich program si publikum vybírá samo předem. „Už jsme se kochaly nad krásnými šperky a plakaly smíchy při vystoupení Martina Zounara,“ vzpomíná místostarostka na uplynulé ženské večery. Dveře jsou ale otevřené i opačnému pohlaví, takže pokud některá z žen zatouží rozebírat současný stav českého i světového fotbalu, ať si zapíše pátek do diáře.

Fotografie z Večera pro ženy jsou k nahlédnutí ZDE.

Autorka: Eva Dušková