V roce 2012 vyprodal městské divadlo, ale jeho věhlas kapacitě divadelního hlediště zjevně nestačí. Díky velkému zájmu proběhne letošní Nohavicův recitál v Městské sportovní hale.

Fanoušci osobitého zpěváka, skladatele a textaře se mohou těšit na obvyklou komorní prezentaci jeho písniček, v níž umělec bude střídat kytaru s malou tahací harmonikou – heligonkou. Zazní nejen jeho písně dnes už takřka zlidovělé, ale i novinky z poslední doby. O hudební doprovod na akordeon a piano se postará zahraniční host, vynikající polský muzikant Robert Kuśmierski.

Dvouhodinový recitál Jaromíra Nohavici proběhne ve čtvrtek 8. května od 19 hodin, předprodej v Městské sportovní hale, Městském divadle a Informačním centru Chomutov. Jak jsme zjistili, pár lístků ještě zbývá. A nebo zkuste naší soutěž a můžete vyhrát vstupenky zadarmo!

Nabízíme vám dva lístky na koncert Jaromíra Nohavici v Chomutově. Je to prosté. Vystřihněte soutěžní kupon v pátečním Chomutovském deníku na stránce 9 a do úterý 6. května 12.00 hodin  ho doneste nebo pošlete do redakce. My jednoho výherce vylosujeme a lístky mu předáme.