Kino Oko, Chomutov

11.2., 17:00: Gone Baby Gone, kriminální drama, USA
Film sleduje pátrání po pohřešované čtyřleté Amandě v chudé dělnické čtvrti Bostonu. Policie není schopna nalézt žádné stopy, takže se Amandin zoufalý strýc s tetou obrátí na soukromé detektivy Patricka a Angie. Ti znají místní poměry a také pravdu o Amandině matce Helene, která je závislá na drogách. Když se o její případ začnou zajímat více, odhalují temné podsvětí plné drogových dealerů, podvodníků a pedofilů. Zdá se, že případ směřuje k vyřešení, ale nic není tak, jak se zdá. Patrick a Angie zjišťují, že se zaplétají do houstnoucí pavučiny lží a nepochopitelného násilí. Proniknou k šokujícímu tajemství, které bránilo odhalení pravdy. Patrick je postaven před morální dilema, na jehož základě bude muset přehodnotit, co je správné a co špatné.

Další informace o filmu najdete ZDE

Kino Jirkov

11.2., 17:30, 19:45: Wrestler, drama, USA
Na konci 80. let zaplňoval Randy „The Ram“ Robinson, profesionální wrestler, titulní stránky novin. Nyní, o dvacet let později, se těžko protlouká životem a ve školních tělocvičnách a komunitních centrech kolem New Jersey dělá vystoupení pro hrstky nezdolných wrestlingových fanoušků. Své dceři se odcizil a není schopen si udržet skutečný vztah. Randy žije pro vzrušení z show a pro obdiv svých fanoušků. Nicméně infarkt ho donutil odejít do důchodu. Pomalu si začíná zvykat na novou situaci. Snaží se znovu spojit se svou dcerou a rozvinout vztah se stárnoucí striptérkou. Nic z toho se však nedokáže vyrovnat lákání ringu a wrestlingové vášni, které hrozí, že ho opět pohltí.

Více si můžete přečíst TADY

Kino Hvězda, Kadaň

11.2., 12.2., 13.2., 17:30, 20:00: Černej dynamit, akční komedie, USA
Ghettem se šíří panika. Tajemný „Muž“ zásobuje místní sirotčinec heroinem a jím distribuovaný populární alkoholický nápoj způsobuje fatální vedlejší účinky. Poté, co „Muž“ vykoná pomstu na jednom ze svých dealerů, vstupuje na scénu bratr oběti, všemi obdivovaný a zároveň obávaný titulní hrdina. Na cestu za pomstou se vydává vybaven střelnými zbraněmi, nunčaky a neodolatelně břitkými hláškami. Tři desítky let po vzniku nejslavnějších blaxploitation filmů natočil Scott Sanders poctu žánru, jež je zároveň jeho mimořádně povedenou parodií. Tvůrci si utahují z nejednoho klišé, ovšem silný satirický podtón zaručuje, že o zábavu budou mít postaráno i ti, kterým tituly kultovních filmů Shaft nebo Sweet Sweetback’s Baadassss Song nic neříkají.

Další informace TADY