Pátek 29. ledna


Lední hokej
Extraliga staršího dorostu: KLH Chomutov - SK Horácká Slavia Třebíč, 18.00.

Volejbal
1. liga mužů: TJ Veros Chomutov - SK Prosek Praha, městská sportovní hala, 19.00.


Sobota 30. ledna


Lední hokej
Extraliga staršího dorostu: KLH Chomutov - HC Kometa Brno, 13.30.
1. liga mužů: SK Kadaň - HC Berounští Medvědi (17.00), KLH Chomutov - HC Dukla Jihlava (17.30).

Volejbal
1. liga mužů: TJ Veros Chomutov - Sokol Dobřichovice, městská sportovní hala, 18.00.

Zimní fotbalové turnaje
Turnaj Baníku Most: Sokol Horní Jiřetín - FC Chomutov, 15.00.
Apollo cup v Souši: 10.30 FK Baník Most dorost B - Tatran Kadaň, 12.30 FK Slavoj Žatec - SK Kopisty, 14.30 FK SIAD Souš - FK Duchcov, 16.30 SK Strupčice - 1. FC Spořice. Zápas TJ VČSA Ervěnice - AFK LoKo Chomutov, plánovaný na 18.30, byl odložen, chomutovský tým je na soustředění.
Turnaj v Krásném Dvoře: Sparta Radonice - SK Buškovice, 10.00.

Malý fotbal
Chomutovská 1. zimní liga: městská sportovní hala Chomutov, 8.00 - 14.30.

Stolní tenis
Krajský přebor 1. třídy: Baník Březenecká B - Baník Meziboří A, KST Jirkov B - TJ Krupka A (oba 10.00).
3. liga: Baník Březenecká A - SKST Liberec D, KST Jirkov A - Bižuterie Jablonec nad Nisou A (oba 15.00).


Neděle 31. ledna


Zimní fotbalové turnaje
Apollo cup v Souši: 10.30 FK Baník Most dorost C - Sokol Horní Jiřetín B, 12.30 SK Havran Kryry - AFK LoKo Chomutov B, 14.30 Baník Březenecká - FK Kulaci Havraň, 16.30 FK SIAD Souš B - SFK Meziboří, 18.30 Sokol Obrnice - FK Slavoj Žatec B.
Turnaj v Bílině: FK Bílina dorost - FC Chomutov dorost, 17.30.
Turnaj v Krásném Dvoře: Český Lev Kolešovice - Sokol Vilémov, 10.00.

Atletika
Zimní běžecký pohár Kadaň: Běh kolem Kláštera (5000m), start v 10.30 hodin u restaurace Split.

Malý fotbal
Chomutovská 3. zimní liga: městská sportovní hala Chomutov, 15.00 - 21.30.

Florbal
Turnaj FBC DDM Kadaň: městská sportovní hala Chomutov, 8.30 - 15.00.

Stolní tenis
3. liga: Baník Březenecká A - Bižuterie Jablonec nad Nisou, KST Jirkov A - SKST Liberec D (oba 10.00).
Krajský přebor 1. třídy: Baník Březenecká B - TJ Krupka A, KST Jirkov B - Baník Meziboří A (oba 14.00).