Sobotní výlet do areálu Alšovka na Měděnci pořádá kadaňské občanské sdružení RADKA. Pokud se přidáte, čeká vás exkurze u Horské služby, kde se dozvíte o její činnosti, prohlédnete si autopark a budete se moci projet na skútru.

Menší děti se vydají na stezku lesem po stopách Sněžného muže. Pro ty starší bude připravená olympiáda a pro všechny jízda na čemkoliv v maskách. V závěru děti dostanou odměny a ocenění. S sebou si tedy vezměte cokoliv k jízdě na sněhu, lyžaři dostanou volnou permanentku na malý vlek.

Pro všechny případy nezapomeňte na náhradní oblečení a vítány budou jakékoliv masky. Na místě je možné občerstvení v bufetu U Trolla. Odjezd je v 10 hodin od provozovny Radky o.s. na adrese Kpt. Jaroše 630 v Kadani, autobus je zajištěný. Příjezd je plánovaný v 15 hodin na stejné místo.

Výlet stojí 80 korun na osobu, děti do jednoho roku neplatí nic. V ceně je doprava autobusem a pro děti palačinka zdarma.

V případě, že nebude sníh, akce bude posunuta. Pokud se budete chtít zúčastnit, je třeba se závazně registrovat u koordinátorky Mateřského centra buď osobně nebo na telefonním čísle 739 094 565.

Autorka: Lenka Kubalová