X-left to die tak možná čeká nejen samostatný blok v předprogramu, ale její frontman bude mít zároveň příležitost zazpívat si jako host jednu píseň s Korn. Pro chomutovskou skupinu je to jedinečná šance, jak se představit před tisícovkami diváků.


Do soutěže se přihlásilo 347 kapel, ze kterých vybrala odborná porota tvořená hudebním publicistou Petrem Korálem, zástupci Rádia Beat, serveru Bandzone.cz a pořádající agentury Charm Music desítku nejzajímavějších. Jejich nahrávky pak odeslala managementu skupiny Korn, který zvolil pětici finalistů – pražské kapely Atari Terror a Projekt Parabelum, brněnsko-vyškovské Onset, příbramské The Switch a chomutovské X-left to die.

O vítězi soutěže rozhodnou příznivci zúčastněných kapel, kteří mohou zasílat hlasy formou SMS zprávy do Rádia Beat na číslo 724 58 58 58. Vyhraje kapela s největším počtem hlasů, rozhodovat bude počet zúčastněných čísel, nikoliv počet zpráv. Tvar SMS je KORN(mezera)NÁZEV KAPELY.

Hlasovat je možné až do 31. května, kdy bude v pořadu Hard@Heavy na Radiu Beat zveřejněn vítěz. Kapely je možné si poslechnout ZDE.


Soutěž vyhlašuje agentura Charm Music ve spolupráci s Radiem Beat, Bandzone.cz a skupinou Korn.


Hlasující pro kapelu X-left to die mohou zároveň vyhrát 4 lístky na koncert KORN, 30 vstupenek na festival Vysmáté léto a 30 kusů nové desky „POTEŠMA“ od X-left to die. Stačí uschovat odeslanou SMS a poslat své iniciály na mail xltdsoutez@centrum.cz. Po skončení hlasování budou z došlých emailů vylosováni výherci.

Autor: Lenka Kubalová