Návštěvníci mohou shlédnout celkem sedm divadelních představení, které se budou konat vždy od 19.00 hodin v Městském divadle.

Těšit se můžete na představení Baronky, komedii Jako Thelma & Louise, Plný kapsy šutrů, Jakeovy ženy, vyhazovači, Půldruhé hodiny zpoždění či konverzační komedii O lásce.

2011 zahájí Baronky

Nový rok zahájí představení Baronky, se skvělými herečkami Evou Holubovou a Zuzanou Bydžovskou.

Napínavá hra povypráví příběh baronky a oddané, zanedbané služky. Baronka svou zdánlivou dobrotou zastírá vlastní pocity nenaplněnosti a neustálého ponižování ze strany záletného barona. Čekají vás překvapení i fascinující zvraty, text je plný hravosti, odlehčení i humoru. Hra začíná ve středu 26. ledna.

Dvě ženy na cestě

V únoru vás jistě potěší hra Jako Thelma & Louise. Příběh vypovídá o dvou ženách, které se vydají na svůj malý výlet, aby alespoň na chvíli utekly ze stereotypního života. Prožívají při tom všechny zážitky a emoce, přátelství, krásu, ponížení, strach, lásku, touhu, smrt, svobodu a vášeň… Ovšem z malého výletu se stává skutečné putování díky nahodilým událostem, které je navždy změní a spojí. Ve středu 16. února se představí herečky Bára Munzarová, Marika Procházková, dále Václav Trnavský, Radim Novák a Martin Trnavský.

2 herci = 16 postav

V úterý 8. března vás pobaví komici Miroslav Vladyka a Radek Holub ve hře Plný kapsy šutrů. Dvojice zde sehraje celkem šestnáct postav, včetně ženských. Absurdní situace se střídají s vážnými a vytvářejí harmonický celek.

Březnové pobavení

Komedii Jakeovy ženy o partnerských vztazích, o důvěře a nevěře, i o fantazii, si vychutnáte v pondělí 21. března.

Jake je spisovatel s bohatou fantazií. Jeho manželka Maggie zvažuje, zda by nebylo lepší manželskou krizi vyřešit odchodem k milenci. Nejzávažnější příčinou krize jsou totiž Jakeovy představy – důležité ženy jeho života se totiž nečekaně zjevují a vstupují do reálného rozhovoru. Podaří se Jakeovi manželství zachránit? Pomůže mu jeho psychiatrička? Dají se vůbec myšlenky ovládat?

Hudební komedie

Dubnovou náladu vám jistě zpestří hudební komedie vyhazovači. Vtipný a lidský příběh se odehrává v disko baru Cinders a vypráví o několika lidech. O vyhazovačích, náctiletých hoších, nakadeřených slečnách, raperech i o jednom knězi.

Komedii doprovází skvělá hudba a písně Ondřeje Brzobohatého.

V druhé polovině dubna zavítá do divadla Daniela Kolářová a Milan Lasica se hrou Půldruhé hodiny zpoždění.

Po třiceti letech manželství je nejvyšší čas mnoho věcí zásadně změnit. Manželé Sansieuovi se jednoho dne během devadesáti minut pokusí o revoltu proti zavedeným manželským stereotypům a vymetení nudy ze svého života. Podaří se jim to?

Květen bude o lásce

V měsíci lásky nesmí samozřejmě chybět titul O lásce. Ve čtvrtek 12. května se představí ve francouzské konverzační komedii herci Jana Krausová a Karel Roden.

Je půlnoc, hodina pravdy. Hodina, kterou “on“ a „ona“ vybrali pro uspořádání vzájemného zúčtování.

Cena předplatného na všechna vystoupení je 1750 korun do 1. až 4. řady, za sezení v řadě 5. – 17. zaplatíte 1680 korun.

Pro veřejnost stojí jedno představení 240 korun.