Už samotné jméno Bolek Polívka dává tušit, že dvě hodiny, které představení trvá, se nikdo v sále nebude nudit. Představení Pro dámu na balkoně je komedií, ve které se diváci dočkají nezvyklých situací, gagů, dialogů i rekvizit. Přitom hlavní sdělení je vlastně plné nostalgie, romantiky a skryté nenaplněné touhy.

Bolek Polívka, věčný lovec ženských srdcí si tuto hru napsal přímo na tělo. „Chtěl jsem udělat představení, z něhož si jak často říkám intelektuál odnese své a dělníkovi nevadí. Hraju o lásce, životě, ale spíše o jeho temných stránkách a spodních tónech. Připomíná mi to tajný deník Salvatora Dalího, který si hodně vymýšlel, ale vše mělo reálný základ. Vzpomínaná dáma je ideál. Láska, která nepřichází. Možná se v ní mnoho mých přítelkyň pozná," řekl ke své hře sám Bolek.

Kromě něj se můžete těšit na Jaromíra Barina Tichého, Jiřího Fretti Pfeifera, Luďka Horáčka a Milana Krále.

Lístky na představení si můžete již nyní zakoupit v Městském divadle Chomutov a v chomutovském infocentru.Vstupenky do 1. až 5. řady stojí 420 korun, do 6. až 9. řady 350 korun a místa v 10. až 17. řadě stojí 380 korun.