Herecký koncert očekávají pořadatelé i milovníci divadla již 20. února v Klášterci nad Ohří. Od 19:00 hodin se totiž na tamním pódiu sejdou dvě výborné herečky Jana Štěpánková a Zlata Adamovská v představení divadla Ungelt Na útěku.Představení Na útěku je komedie nabitá nezdolnou energií a nadějí, která vypráví o náhodném setkání dvou obyčejných žen vydávajících se na cestu za svobodou, dobrodružstvím a životem prožitým naplno. Ve hře se Jana Štěpánková jako Claude a Zlata Adamovská jako Margot dotkne s humorným nadhledem i témat nelehkých . Zvukovým záznamem pak dialog těchto dvou dam doprovází David Zelinka.

Umělecký ředitel a majitel Divadla Ungelt Milan Hein o hře řekl: „Hned po přečtení textu mi bylo jasné, že o tuto hru nesmí Ungelt přijít. A bylo mi jasné, že režírovat by ji měl Ladislav Smoček. Jen jsem hned nevěděl komu ty dva výjimečné ženské herecké party svěřit. Věřím, že jsem se strefil. Jana Štěpánková a Zlata Adamovská jsou ideální české představitelky Claude a Margot. Ostatně, posuďte sami."

Vstupenky na představení , které trvá obvykle dvě hodiny stojí 260 korun, důchodci mají vstup za 230 korun a členové Klubu mladého diváka zaplatí jen 130 korun.