více >>

Křest a prodej knihy gastrokrouzek v Klášterci

Akce již skončila

Křest kolektivní kuchařky foodbloggerských osobností, které sdružuje Gastrokroužek, se koná v Cafe Korek v Klášterci nad Ohří. Zde máte jedinečnou možnost si knížku koupit a setkat se naživo s jejími autory.

Neobyčejná kuchařka přátel, bloggerů a gurmetů, které spojilo jídlo, zachycuje deset jedinečných setkání Gastrokroužku. Najdete v ní nejen vymazlené recepty ze všech akcí, ale také inspiraci, jak si užít život společně s přáteli a dobrým jídlem. Za všechno může Lukáš Hejlík, autor Gastromapa Lukáše Hejlíka a LiStOVáNí.

Těšit se můžete na recepty bloggerů Markéty Pavleje (Kitchenette), Jany Králikové (ZÁSADNĚ ZDRAVĚ), Mariky a Jirky Kučových (Kitchen Story), novinářky Darina Křivánkové (Reflex, FOOD) a samozřejmě ty Lukášovy. Vyrazili vařit do školní jídelny, o dušičkách na faru, o Velikonocích na Vysočinu, na podzim na vinici, v zimě na hory, udělali letní mejdan na hausbótu nebo grilování na koňském polu. A nebyli u toho sami – drinky míchal skvělý barman George Němec, dorty napekly Stáňa Mutlová (PunkRockCakes) a Šárka Divácká (SORRY - pečeme jinak), vařili s nimi i šéfkuchaři Jana Bilíková (Ambi) a Přemek Forejt (ENTREE RESTAURANT) a spousta dalších hostů. Těšte se na osmdesátku receptů, které budete zaručeně chtít vyzkoušet, a atmosféru, kterou budete chtít zažít. Na fotografiích vše kouzelně zachytila Lucie Fenclová.

20. 5.  (18:00–19:30)
Cafe Korek Klášterec nad Ohří
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ