více >>

2. ročník Běhejme a pomáhejme útulkům v Klášterci nad Ohří

Akce již skončila

Charitativní akce Běhejme a pomáhejme útulkům opět míří do Klášterce.

Běhejme a pomáhejme útulkům je charitativní akce, jejíž výtěžek putuje zvířatům v útulkách po celé České republice.

Máme před sebou již 5. ročník akce, kterou jsme odstartovali v Praze v roce 2014. Tehdy jsem začal přemýšlet nad pomocí útulkům a pozval své kamarády, ať si přijdou se mnou zaběhat do Stromovky. Sešlo se nás 26 lidí a vybrali jsme 4.000 korun pro útulek z Hněvic. Akce se lidem líbila a vloni nás bylo už 1500 lidí v Praze, kde jsme vybrali pro útulky pro Zvíře v tísni, Útulek Libeň a Naděje Pro Čtyři packy 200.000 Kč. Od roku 2016 jezdíme s akcí mimo Prahu a pomohli útulkům v Brně, Liberci, Klášterci nad Ohří, Příbrami, Plzni, Litoměřicích, Opavě, Pardubicích. Pomohli jsme celkem 17 útulkům a vybrali pro ně 638.000 korun. A letos opět zamíříme do krásného Klášterce. Vloni byla u Vás první akce a pro Útulek Klášterec N. Ohří Ciboušov se vybralo 36.000 korun. Pojďme letos zkusit akci zopakovat.

Budeme mít připravený okruh v zámeckém parku. Nebude žádné měření času, neběží se o vítězství, nemáme připravené stupně vítězů. Smyslem akce je přijít se proběhnout, projít v pohodovém tempu se svými kamarády, dětmi, psy a společně pomoct útulkům, které jsme vybrali. Akce je vhodná i pro maminky s dětmi, které to můžou pojmout jako takovou příjemnou odpolední procházku.

Po akci se můžete zúčastnit odpoledního programu.

STARTOVNÉ - 100 Kč se dává do zapečetěných kasiček na místě. Pokud víte, že nemůžete přijít, ale i tak byste rádi přispěli, je založený transparentní účet 2901198295/2010, kam lze přispět a peníze předáme útulkům. 

13. 5.  (15:00–17:00)
Zámek Klašterec Nad Ohří
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ